Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk miért ilyen érzéketlenek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért ilyen érzéketlenek?

Figyelt kérdés
Alkalmi szex után nőként jól esne ha nem egy gumibabának néznének akit faképnél hagy mint kutya a sz.. hanem bár simogatna pár percig vagy valami utána úgy érzem mint akit kihasználtak mint egy k@rvát.. eddig 5 pasival voltam de mind lezavarta a szexet 5-10 perc alatt előtte fél órát szopat, cserébe kapok én is kb 3 perc kényszeztetést amit nem is élveznek.. Miért vagytok ilyen önzőek?

2019. júl. 21. 13:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
alkalmi szexnél mit vártál? rózsaszirmokat?? 30N
2019. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
Én óràkat nyalnék. Jobb mint szoptatni.
2019. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
Ez csak szex. Ha többre vágysz akkor keress egy barátot magadnak.
2019. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Gáz alakokkal szexeltél, normális férfi alkalmi szexnél sem ilyen.
2019. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem, viszont amikor nincs pasim attól még vágyok a szexre és jó volna ha embernek főképp nőnek néznének nem gumibabának.. és a szopatni szeretnek de nyalni, ujjazni nem.. az nem számít h én szeretem-e mindenki csak magával törődik
2019. júl. 21. 13:37
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
akkor ne alkalmizz, hanem keress szexkapcsolatot, barátság extrákkal
2019. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%

Múltkor egy hölgyike pont arra panaszkodott, hogy alkalmi szex után minek kell ölelgetni, simogatni, beszélgetni, miért nem lehet csak úgy lelépni? És meglepően sokan osztották alatta a véleményét.


Amúgy meg ne általánosíts, csak egy kicsit érzelmesebb pasast kellene kifognod.

2019. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
Imádom az általánosító kérdéseket! :) Amúgy meg neked nem alkalmi kapcsolatra van szükséged, hanem egy rendes kapcsolatra. Vagy ha tényleg alkalmi kapcsolatra vágysz, akkor ne csodálkozz, hogy gyakorlatilag ürítőzsáknak használnak. A férfiaknak jó dolog az alkalmi kapcsolat, de sok nő nem alkalmas erre. Pont azért, mert érzelmesebbek és kevésbé képesek érzelemmentes szexre, mint egy férfi.
2019. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%
Mert fiúk! A férfiak nem ilyenek!
2019. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Én személy szerint szoktam
2019. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!