Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk ennyire érzéketlenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk ennyire érzéketlenek, vagy csak az én barátom ekkora tapló?

Figyelt kérdés
Látja,hogy már semmi sem olyan,mint régen,mégsem akar róla beszélni. Nem szóltam hozzá,nem veszi észre,hogy nekem fáj,hogy ő napokig nem keres,elég elfoglalt,de ez nem kifogás. Most azt hiszi,hogy csak rossz napom van? MIT KÉNE TENNEM? én ebben megőrülök,nem tudok vele az érzéseinkről beszélni
2013. aug. 15. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amikor együtt vagytok, akkor mondd, hogy beszélnetek kell. Ez általában megriasztja a férfinépet. Még ha nem is reagál, akkor kezdd el mondani mi a bajod. Valami talán eljut az agyáig... Kezdd a mondandód azzal, hogy vele nem lehet ilyesmiről beszélni, és szeretnéd ezt most kivételesen megváltoztatni.
2013. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit csinálni. Valószínűleg már nem igazán szeret és inkább csak megszokásból van veled együtt. Vagy éppenséggel ő is ugyanazt érzi mint te. Valahogyan próbáljátok megbeszélni de hogyha nem segít, akkor inkább hagyjátok az egészet.


Amúgy nem minden pasi ilyen. Az én barátom se az. Vele mindig mindent megbeszélünk.

2013. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
pedig le kell ülni és bezsélni, egyébként ez nem fog bváltozni már, szépen el kéne bucsuzni egymástól. Valószinüleg már csak megszokásból van veled, már nem szeret az is erre uatlhogy nem keres. csak sajnos elgtöbb ember nem mer szakitani.
2013. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A barátod egy tapló :d szakíts vele
2013. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Linkeld be neki ezt a kérdést, de amúgy ha nem tudtok beszélgetni akkor meghal a kapcsolat!
2013. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hagyd ott.

napokig nem keres....hát én legyek akármiylen elfoglalt vna 2 percem felhívni azt a lányt akit szeretek, imádok. nem kifogás ez.

szerintme ő már csak azért vna veled, hogy fix punci, és kész. bocsi, de ezvan...:/


figyeld meg ha szakítást helyezel kilátásba megváltozik. ha azonnal nem is, pár nap mulva jönnek a könyörgós sms ek meg minden.

de ha nő vagy a talpadon, akkor nemhatnak meg ezek!!!!


egy rosz kapcsolatban lenni még annál is szánalmasabb szerintem mit a szingliség..:/

pedig jómagam si szingli vagyok..:/ és hiddel, hogy soha nem beszélek magam ellen.

2013. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Eddig mindig keresett,csak ezen a héten nem.. Mindig azt mondja,hogy ő tényleg keres. CSak valami van vele mostanság,amit nem értek.
2013. aug. 15. 10:16
 8/14 anonim ***** válasza:
És te szoktad őt keresni?
2013. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. aug. 15. 10:18
 10/14 Sir Sarcasm ***** válasza:
Igen, minden fiú olyan mint a te pasid. Ügyes vagy, gratulálok!
2013. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!