Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez, hogy az érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, hogy az érzelmes, romantikus, kedves fiúk visszautasítást kapnak többnyire, ellenben a bunkó, nagyszájú, érzéketlenek meg még akkor is találnak barátnőt, ha nem is akarnak?

Figyelt kérdés
Most már belefáradtam és azt kívánom bár egy érzéketlen, bunkó állatnak születtem volna én is! Aki tud tanácsot hogyan változzak ilyenné, kérem írja meg akár itt, akár privátban!
2012. márc. 19. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Ebből tudok mit hallok?

Papapapapa-paaaappapa---blablabla---blabla

Komolyan, amióta ilyen csajok a férfiak...

A csábításnál határozottnak kell lenni, aki nem tud az lenni, az bunkózik, az legalább az elején tűnik magabiztosnak, később kiderül, hogy egy kis puhány.

2012. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont erről olvasgatok mostanában: [link]
2012. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ugye mien boszantó mikor a naygszájú segfejnek van csaja aki meg jófej anak nincs és tudom is miért mert csak anyit lát a csaj belőled hogy csöndesvagy nam nagy képű nem ismer beszéljvala sokat vagy hívd el randizni 15/F
2012. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok (mármint rendes, kedves), de már minden második kérdés erről szól. Kicsit idegesítő már, embereld meg magad és szard le, lesz neked is barátnőd.
2012. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lerágott csont! inkább foglalkozz a fütyid helyett a tanulással és a karriereddel! gazdag még lehetsz!!
2012. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiasnak kell lenni és kész. Amikor a lányok azt mondják, hogy ők érzéki, kedves stb. pasira vágynak az igaz is, csak mi hajlamosak vagyunk úgy fordítani ezt, hogy nyáladzunk akkor egész nap, miközben már a fuvallattól elsírjuk magunkat. Lehetsz úgy is romantikus, hogy közben férfias vagy, ez a kettő nem zárja ki egymást. Ha például egy virágot adok egy lánynak, már az nem mindegy, hogy hogyan adom át azt. Ki kell tapasztalni az utat, de hidd el, a bunkó pasik sem sokáig tartják meg a barátnőiket(maximum ha azok a pénzükre hajtanak, de azokat nem vesszük nő számba).
2012. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hejj de igaz, amit utolsónak írtak.

Lehet egy határozott férfi is romantikus, gyengéd, kedves. De aki azért kedves, mert azt a legegyszerűbb viszont azt se tudja, hogy balra vagy jobbra menjen, vagy mit mondjon, az minden, csak nem vonzó.

2012. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!