Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok/hölgyek nektek tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok/hölgyek nektek tetszik az ha egy férfi s szemetekbe monndja hogy "kivánlak. Szeretnék veled szeretkezni"? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy nő akivel megy köztünk a szexuális utalàs. Nagyon kivánom.. szeretnék vele egy èjszakát eltölteni.. csak nem tudom hogy győzzem meg vagy hogyan vegyem rà..
2019. júl. 22. 10:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

8.12. és 19. vagyok


miért? ők nem normálisak? Miben különbek azok a csajok akik pl dizsi wcjében s.xelnek egy tök random palival?

Ez prosti legalább hasznot húz a dologból... a védekezésre figyelni kell,ennyi

2019. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
#21 Ezt én értem!!! Csak az van bennem ezel kapcsolatban hogy elötte meg hány csávoval volt együtt az ilyen fajta nő!! Ebbe is bele kell gondolni és nem bele menni mint egy őrült !!
2019. júl. 23. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!