Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mit szólnátok, ha lenne egy lány tegyük fel tetszik nektek (jóban vagytok, sokat beszéltek) és az éjszaka közepén rátok írna annyit, hogy "kívánlak azt hiszem. "?

Figyelt kérdés
Rendes lány, de tisztességtelennek tartanátok emiatt?
2018. szept. 17. 01:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

Hát nem tudom, örülnék neki, de elgondolkodnék rajta, hogy nem én vagyok az egyetlen, akinek írt már ilyent.

Szerintem kihasználnám a lehetőséget, és mondanám neki, hogy mi tart vissza (már mint ha közelembe lakna például és megoldható lenne a találkozás).

Bár ez függne attól, hogy dolgozom e vagy sem. Mert ha dolgoznék, akkor kétlem, hogy éjszaka azt lesném, hogy ki ír és ki nem :'D

2018. szept. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Nem hinnék neki.

Lenémítanám a telefonom, és nyomnám tovább a Red Alert-et.

2018. szept. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Ilyet nem írok csak úgy. Elég finnyás vagyok. Ha ezzel "megtisztellek", akkor ott nem csak arra gondolok, szeretnék egy jót szeretkezni, hanem reggel is veled lenni...
2018. szept. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Hát ez eléggé félreérthetetlen megjegyzés, remélhetőleg beindul ettől az illető.

Akkor van baj, ha nem.

Pl egy 65 éves cukorbeteg papó erre nem tudom hogy reagálna. :)

2018. szept. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
64%
Arra gondolnék, hogy szívat. Vagy részeg. Vagy valamelyik barátnője trollkodik a telefonjáról.
2018. szept. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból el sem hinném, hogy ő volt szándékosan. Ha mégis, akkor sem örülnék neki igazán, mert én sem ez a szexualitással indító típus vagyok. Tudom, ritkaság :D A női kezdeményezéssel semmi bajom, csak legyen meg a sorrend, én sem így csinálnám. Ha már járunk, akkor persze oké ez is.
2018. szept. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

"Ha már tudod is, gyere át."

32/f

2018. szept. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekem egyszer ezt írta a z egyik kolléganőm, először nagyon örültem neki, de utána kiderült, hogy még jó pár munkatársamnak is ugyanezt írta, ez volt a szavajárása. Mondjuk egy ordas nagy ri.banc volt.
2018. szept. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, persze annak jobban ha már azon a szinten járnánk, és akkor írná. Csak sima beszélgetős randizgatós fázisban, nem venné jól ki magát a dolog.
2018. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Megírnám neki, hogy a "kívánlak" után vesszőt kéne tenni ilyenkor, aztán azonnal átmennék megdugni.


És miért tartanám tisztességtelennek? Nem a XIX. században vagyunk, meglehetősen régen megtörtént a szexuális forradalom, nem látom be, miért lenne probléma, ha egy ember kifejezi, hogy szexelni akar egy másik emberrel. Ez egy teljesen tisztességes, egyenes, közvetlen felkérés.

2018. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!