Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szűz férfi megelégszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz férfi megelégszik életében egyetlen nővel, ha tőle mindent megkap amire vágyik? Vagy így is van rá esély, hogy mással is ki akarja próbálni?

Figyelt kérdés
18L
2019. júl. 23. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
En megelegedtem egyetlen novel mert vele mindent ki tudtam probalni amire vagytam
2019. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van rá esély.
2019. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Változó.. van, aki megelégszik vele, van, aki meg utána minél több lányt meg akar majd fektetni.
2019. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Kizárt ! Alapvetően benne van a férfiakban az ősi vadászösztön, hogy úgymond a saját génjeit minnél több nőben örökítse tovább. A gyakorlatban persze ezt már némileg elhagytuk, vagy ha szerelmes a pasi, és kapcsolatban van, akkor egy darabig csökken ez a vágy, viszont mindig vágyunk az újra, és ha meglátunk egy csinos nőt, akkor szeretnénk megszerezni.

Hacsak a pasi nem egy tutyimutyi alak, aki megszólalni sem tud ;-)

44F

2019. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez személyiségfüggő. Van aki igen van aki nem.
2019. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A barátomnak elegge sok a fetise meg ilyenek, nem valószínű hogy találna meg egy ilyen lányt, de én így is nagyon aggódom emiatt
2019. júl. 23. 13:07
 7/10 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, de igen ritka.
2019. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem. Nézzed meg hány ember van az első párjával. Kevés.
2019. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kifogja próbálni mással. Ez olyan mintha mindig zsíros kenyeret eszel, de azért megkívánod a lekváros kenyeret is.
2019. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos az nemsokat jelent a a pasidnak vannak különleges dolgai. Saját tapasztalatom, hogy ez nem visszatartó erő. Most kiéli magát veled, de attól még simán lefeküdhet majd mással, még ha az nem ennyire bevállalós. Az én volt barátnőm is eléggé kisérletezős volt, még abban is benne lett volna hogy bevonjunk még egy nőt. De sajnos a jó szex nem kompenzálja, hogy a hétköznapokban meg voltak vitáink, és egyre kevésbé volt meg a bizalmam felé. Most meg egy olyan barátnőm van aki az análról mégcsak hallani sem akar, nemhogy más egyébb dolgot kiróbáljunk, mint amit az exel csináltunk.
2019. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!