Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Távkapcsolatban normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban normális webcamon keresztül maszturbálni?

Figyelt kérdés
A nyár folyamán megismerkedtem egy lánnyal, akivel már megvolt az első szex is, viszont van egy kis szépséghibája. A lány tőlem 256 km-re lakik, a találkát nem mindig tudjuk majd megoldani. Kipattant a fejemből az ötlet, hogy ha már van Skype, akkor ne csak beszélgetésre használjuk. Mi lenne, ha néznék egymást meztelenül, vagy masztiznák egymás előtt webcamon keresztül. Ezt még nem mondtam el neki. Szerintetek benne lenne ilyenben? Mondjuk ha már szexeltünk, szerintem minden gátlást levetkőztünk.

2019. júl. 23. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, persze.
2019. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Teljesen normális, de van rá esély hogy ő nem akarja. Én élőben bármire képes vagyok a paromnak szexualisan, de nem lennek képes a puncim mutogatni videoban. Szerintem az elegge undorító és közönséges:)
2019. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ezzel én is így vagyok mint aki előttem leírta, élőben bármit...
2019. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Izgató. Csak nem mindenkinek és nem mindenkivel. Engem is fel tud húzni egy csaj pedig csak olyanokat ír nem kamerázunk. legfeljebb mondja hívjam fel telefonon közben. Pedig mással ez nem izgatna.
2019. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!