Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, ha távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha távkapcsolatban (alapból ebből indultunk) a barátom egy napig nem keres? Nem ír este üzenetet lefekvésnél stb?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék akaszkodni, elég friss a dolog, konkrétan 1 hetesek vagyunk és nehezen jutottunk el ide, hogy a távolság ellenére megpróbáljuk. De valahogy én több törődésre vágyom, bár lehet, hogy a nemzetiségéből is adódik a dolog. Hagyjak egy kis teret neki és, ha ez nem változik idővel, akkor hozakodjak elő vele?


Szerintetek?


2018. nov. 15. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

jajj, annyira lelomboznak az ilyen nőtársak.


azért mert jártok, még van saját élete, és nem köteles naponta bejelentkezni, meg tutujgatni.


én volt, hogy csaj létemre 1 hétre elhúztam, mert egyedül akartam lenni, teló kikapcs.


ne legyél tapadó, se számonkérő, ne várd el, hogy állandóan jelentsen neked.


legyen saját életed, legyél érzelmileg önálló, és hagy meg neki is az autonómiáját.

2018. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Szóval kemény 1 hete jártok virtuálisan (dugni is neten keresztül szoktatok?), kemény 1 napig nem jelentkezik, és te jösz a gyakorira panaszkodni.


Süt belőled a kétségbeesés. Az a típus lehetsz, aki majd megdöglik, hogy pasija legyen és a birtokviszonyt ismeri leginkább vele kapcsolatban.


Ő nem a tulajdonod, tulajdonképpen azt csinál normál keretek között, amit akar. Gondolom, ő lazán kibír nélküled 24 órát anélkül, hogy egy anonim fórumba kiírná ezt.


Ahogy előző is mondta, ne tapadj, azt a pasik nem szeretik annyira.

2018. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Neharagudj kedves utolsó, meg első kommentelő. Nem is ismertek, és az előzményeket sem tudjátok a dolgoknak. Tök normálisan kiírtam egy kérdést, és arra válaszoljatok (mivel ez volt a kérdés célja, meg ez az oldal lényege), de ne engem bíráljatok és főleg ne ilyen undorító stílusban. Ha ennyire sok a stressz menjetek el futni pár kört, csak ne álljatok meg az utca sarkon. ;)
2018. nov. 15. 23:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Te szoktad keresni?
2018. nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

#1-es vagyok.


úgy gondolod én (mi) vagyunk idegesek?


hát te mész tönkre hogy nem kaptál hírt ma a lovagodról.


én részemről nyugodt vagyok, de az én ilyen nőtársaktól falnak megyek.


legyen benned tartás.


és mit kéne erre mondjak, milyen válasszal lennél elégedett?


mert teljesen normális, ahogy a csávód viselkedik, az viszont gáz, ahogy te.

2018. nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj, hogy akik itt gyakorin tavkapcsolat temaban irnak, azok altalaban vagy soha nem voltak tavkapcsolatban vagy ilyen gyakoris tavkapcsolatban voltak maximum ("parommal tavkapcsolatban elunk 70 km, csak pentektol vasarnapig vagyunk együtt - haha.), ezert nem ertik milyen az, amikor több ezer km valaszt el, es nincs "veszhelyzetben odavezetek" vagy valami mas megoldas hirtelen (sot, eleinte a ritka talalkozas miatt meg a kornyezetet is lassan ismeri meg az ember, tehat nem fog tudni senkinek odatelefonalni, hogy "X 3 napja nem jelentkezik minden oke-e vagy elutotte az auto vagy mi van".). Valodi tavkapcsolat ezert fontos az, hogy legalabb este egy üzenetet irjon a masik. Nem azert mert tapadni akar az ember vagy nincs jobb dolga. Koztunk evekig 3 km korul volt, es igenis estenkent mindenketten tudni szerettuk volna, hogy a masikkal minden oke (napkozben akkor beszeltunk ha volt konkret dolog amit meg kellett beszelni), megy-e valahova, mivel fogja tolteni az estejet stb. Ha meg annyira szarok a masikra hogy 1-2-3 napig nem is irok neki, akkor annak a kapcsolatnak nincs ertelme.
2018. nov. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 ezer km*
2018. nov. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem normalis. Oke, hogy legyen sajat elete, ahogy az elso ketto irta, de most akkor egyutt vagytok, vagy sem? Ha a sajat elete mellett nem szakit egy fel percet arra, hogy kuldjon egy smst (arrol nem is beszelve, hogy fel is hivhatna), akkor nem is erdekli, hogy mi van veled. En is voltam tavkapcsolatba, de mi kb egesz map smseztunk es naponta legalabb egyszer telefonon beszelgettunk, foleg az elejen
2018. nov. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel te soha nem keresed őt, valószínűleg arra kíváncsi, hogy ha ő nem keres, te veszed-e valaha a fáradságot, hogy keresd. A másik lehetőség, hogy tudja, hogy ha állandóan rajtad lóg, unalmas lesz számodra, így viszont magához tud láncolni.
2018. nov. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!