Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki avatott már be "kíváncs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki avatott már be "kíváncsi heteró"-t?

Figyelt kérdés
Mibe avattad be? Hogy tetszett neki?

2019. júl. 28. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Én már igen. Chatrouletten akadtunk össze néhány éve, mondta, hogy kipróbálna egy-két dolgot. Átmentünk skypera, dumáltunk pár napig, aztán találkoztunk. Csak az orál érdekelte. Végül nem igazán jött be neki a dolog, bár amikor az ő farka volt kezelésben, azt élvezte, de rájött, hogy csak a kíváncsiság izgatta, szóval maradt a csajoknál.
2019. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen,volt nem egy?
2019. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Aha, erősködött, hogy csak a lányok érdeklik, pasihoz sosem nyúlna... egy hónapra ettől a beszélgetéstől kb elvettem az anális szüzességét
2019. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább annak örülnék ha valaki be avatna 1-2 dologba.
2019. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Pesti vagyok, biszex. Mikor 18 voltam, engem is egy biszex avatott be, aki 43 éves volt., Sok mindent köszönhettem neki.

Aztán úgy hozta az élet, hogy én is kezdtem keresni olyanokat, akik vevők az érzéki, nem durva, nem elkapkodott kezdeti lépésekre.

Abból a háromból, akikkel találkoztam és lett is valami, azok mind élvezték és eggyel évekig diszkrét kapcsolatom is volt, pedig nős volt. Mind a három jóval fiatalabb volt, de legalább találkoztak. Nem is tudnám azoknak a "kíváncsi" heteróknak a számát, akik írogattak, fogadkoztak, nagy szájuk volt, de mind eltűntek a találkozás előtt, magyarul gyávák voltak.


De talán nincs is kíváncsi hetero, csak elfojtott biszex.


49 F

2019. júl. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is akadtam már össze ilyen fiúval. Bár ő nagyon fiatalka volt, tinédzser, én meg 22.

Igazából csak csókoloztunk, ennyi érdekelte. Eléggé élvezte, mert kB két órán át smároltunk. Nem állt fel neki közben, de nagyon nagyon tetszett neki, többször ismételtünk, de mindig csak csók volt, azt mondta h neki most ennyi is elég és jó.

Később írt, és mondta, hogy azóta pasikkal is szexel, és szeretne velem megint talizni, mert most már szeretne velem továbblépni a csókon, de nekem addigra pasim lett, szóval offoltam szegényt.


24f

2019. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn avattam màr be egy elvàlt 38 èves palit. Szopni akart, de vègül megdugtam! Elèg gyorsan tanult, volt mèg utàna folytatàs...
2019. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ra pelda,nem is keves
2019. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A hetero ismerosom felhozta atemat mint nem tetszo dolog hogy mit csinalha eegy fiu csak megerintene!!nem erdkelt adolog mert megertettem o ellenzi az ilyen dolgot.de autan rajottem azert hozza fel a temat,hogy ez a tema legyen .en igazat adtam neki ,persze egy srac ha kikezdene velem,,elkuldenem..!aztan eroskodott hogy nezzem meg az uj lakasat,amit tobbszor nem tettem de egyszer igen es mint ket hetero beazelgettunk,es o mar olyan szandekkel hivott fel hogy,ott is aludjak,amit en nem is sejtettem hisz elhittem amiket beszelt.lefekudtunk es nekem eszembe nem volt egy heteroval kikezdeni,meg temat felhozni,mivel elegge jo haverok voltunk,gondoltam nem banja ha ott alszom.egyszer megszolalt,megdsz?
2019. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

igen egy volt oszttársam, nagy csajozó gép

de kiváncsi volt hogy a srácok tényleg jobban szopnak

és bebizonyitottam hogy tényleg :)

2019. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!