Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sracok mikor tudtatok mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok mikor tudtatok mar hogy melegek vagytok, vagy sejtettetek megis egyutt voltatok egy lannyal, hogyan mukodott a szex? Mire gondoltatok?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem egy lanyba es nem szeretnem elvesziteni de szexualisan csak a ferfitest vonz es itt az a fontos hogy tenyleg csak a test,erzelmileg nem kotodom hozzajuk.azonban ezt a lanyt nagyon szeretem es lassan mar olyan szintre kerul a kapcsolatunk hogy mar szex is lehet es felek hogy nem allna fel.

Ti nektek mikor lannyal voltatok mitol allt fel?csok,simi ezek beinditottak?



2019. júl. 30. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha meleg vagy, akkor nem leszel lányba szerelmes.
2019. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Én már nagyon fiatalon tudtam, érzi az ember ha kilóg a sorból, mert mindenki a Zsuzsikát meg Évikét szerette, na mondom ezek nem normálisak a lányok a lányokat szeressék a fiuk a fiukat és rá kellett jönnöm én lógok ki a sorból.
2019. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#3 en kiskorom ota csak lanyokba vagyok szerelmes ha megyek szorakozohelyekre akkor is oket nezem meg elobb,veluk kezdek ki.

Ferfiak csak testileg vonzanak de miutan megtortent 1-2dolog elvesztem az erdeklodesem ferfiak irant.szeretnem lannyal kiprobalni csak felek nem allna fel mert nem vonz testileg barmennyire is kivancsi vagyok hogy milyen lehet.

2019. júl. 30. 15:46
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Én nem nagyon hiszek az ilyen csak testileg vonzanak a férfiak dologban. Pedig tudok nővel is lenni, mert van bennem egy kis biszexség mégsem tudok velük kapcsolatban lenni. Nagyon egyszerű ha szerelmes vagy simogat a csaj, szop meg ilyenek akkor feláll. De úgysem leszel tartósan boldog mert ez nem valós szerelem, vonzalom, és mivel meleg vagy nem sokáig fogod bírni.
2019. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Felrelépsz,ha a fiuk vonzzak.
2019. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 -remete- ***** válasza:
92%
Ha meleg vagy nem is állfel lányra. Valszeg biszex vagy. Így teljesen müködik csak épp akkor való igaz félre fogsz lépni.
2019. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Ez biszex haver
2019. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak kivancsi vagyok, vegul mi lett?
jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!