Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol van még olyan nyilvános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van még olyan nyilvános meleg találkahely, mint anno a Népligetben a romház?

Figyelt kérdés

Sokat nem járkáltam arrafelé, meg nem mertem oda bemenni soha, de idén elhatároztam, hogy most már benézek abba a romházba. De kiderült, hogy lebontották és most már nincsen.


Van-e esetleg Budapesten belül, ami hasonlít a régi népligeti romházban arra, hogy sok meleg jár le oda és szexelnek is ott? Izgat a dolog, kipróbálnám nagyon, biztosan lehet ebben egy kis adrenalin löket, ami dob az egészben és mégis melegek között vagy, nem sima sétálók, túrázók között, akik nem melegek és meghökkennének egy ilyentől.



2019. júl. 31. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ilyesmire gondoltál-e de a meleg szaunák végül is nyilvános helyek (még ha belépőt kell is váltani) ahová a vendégek lényegében szexelni járnak.
2019. aug. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ftf1983 ***** válasza:
100%
Azért egy szauna nem nyilvános hely, mint mondjuk a Népliget volt.
2019. aug. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!