Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen a meleg pasi / nő ideál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a meleg pasi / nő ideál?

Figyelt kérdés

Milyen egy jó pasi egy meleg szerint, illetve egy jó csaj egy leszbikus szerint?

A melegeknél a "jó pasi" gondolom a magas, vékony/sportos, izmos az aktívoknál és passzívoknál is.


A leszbikusoknál jobban szétválik a lányos lány vs. fiús lány irányában?



2019. aug. 5. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező! Ezt embere válogatja. Én mint meleg a saját részemről nyilatkozok. Én szeretem, ha egy fiú/férfi izmosabb. Nem kell, hogy Arnold Schwarzenegger legyen. Mert nekem az már undorító. Most írhatnék hosszasan, de nem fogom. Inkább be szúrok egy képet. Az többet elmond



[link]

2019. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Biszex vagyok, pasiknál nincs ideálom.

Nőknel pedig ő:

[link]

2019. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a 25 -30 as pasik jönnek be.nem szeretem az izmos pasikat.mondjuk azt hogy átlagos testalkat az perfekt...szeretem a borostát,vagy akár rövid szakállkát.....rövid haj...és sokakkal ellentétben engem nem zavar ha valaki cigizik.de ezek csak külsőségek amik nincsenek kőbevésve....a belső is fontos.43 /aktív
2019. aug. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Azért melegeknél is óriási szakadék van abban, hogy valaki férfias férfiakhoz vonzódik vagy törékeny feminin fiúkhoz. Én például az utóbbiakhoz, szóval nálam az ilyen pozitívnak beállított "magas, sportos, izmos, magabiztos" kifejezések aztán semmi jóra nem asszociálnak...
2019. aug. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szőrös, nagytestű 40es
2019. aug. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a lányos lányok jönnek be, bár például a rövid haj is vonzó tud lenni. Nem nagyomn szeretem, ha az arca agyon van sminkelve, de ha valaki olyan tetszik meg, akkor.természetesen ez nem probléma számomra, de a természetesség az szerintem jobb. (Nyilván az, hogy egy kevés sminket felrak valaki az nem tartozik ebbe a kategóriába, még mielőtt valaki félrértené.

De én igazából úgy vagyok ezzel, hogyha el tudok veszni a szemében akkor onnantól inkább a belső tulajdonságai érdekelnek, nem a külsők.

Ha nem lenne egyértelmű: L/L

2019. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nightlover ***** válasza:
100%
én nem igazán nézem a nemet, de ha mégis, akkor lányoknál a rövid, sötét hajúak jönnek be, a fiúsak. fiúknál is főleg a sötét haj,vagy színesre festett az, ami tetszik. piercing mindkét nemnél, de nagyon hasonlóak az "elvárásaim" minden esetben.
2019. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!