Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a férfi ideálotok (meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a férfi ideálotok (meleg srácok)?

Figyelt kérdés
Milyen legyen a teste, hol legyen szőrös,farka, arca stb. Mutass képet hogy milyennek képzeled el kb.

2018. jan. 11. 00:38
 1/9 Buran ***** válasza:
93%

Férfiideál: visszaír.


23/F

2018. jan. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Átlagos magasságú legyen, vagy valamivel magasabb (172-185)

Lehet szőrös de csak minimálisan legyen az. Nem várom el tőle hogy mindenhol borotválja magát, de ne legyen bear.

Legyen vékony de nem az a fogpiszkáló féle, hanem akin van egy kis izom, de nem testépítő feeling. Inkább legyen szálkás.

Rasszra nem tudok mit mondani. A fekete férfiak nagyon nem tetszenek, ez az egy biztos.

Nagyon bejön ha valakinek relative világos bőre van és mellé fekete haja. Ezért imádom az ázsiaiakat (kínai, japán, koreai stb fiúkat)

Nem, nem minden ázsiainak van kis pénisze.

Igazából nem vagyok nagyon válogatós, aki már átlagos, nem csúnya, annak van esélye.

De tegyük fel hogy megütöm a főnyereményt, akkor ők tetszenek:


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. jan. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik helyett ez akart lenni


[link]

2018. jan. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szőke, kékszemű és imád szopatni.
2018. jan. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Testalkatra átlagos vagy izmos. (De ha izmos, akkor ne az a felpumpált). Mindenhol legyen szőrös, ha lehet ne borotválja. A farka nem olyan fontos, ne legyen túl nagy, mert az minden szempontból kényelmetlen.

Arcra férfiasan nézzen ki. Model arc nem kell. Jó ha van rajta pl. borosta.

2018. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Austin Butler az ideálom hosszú hajjal, de amúgy mindenkiben másvalami fog meg, a lényeg, hogy legyen viszonylag magas, mivel én is az vagyok, és lehetőleg kicsit nagyobb darab nálam, mivel én elég vékony vagyok. ja, a borosta az plusz pont!

21/f

2018. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Testalkatra Lukas Graham, de nem baj ha arcra egy hajszálnyit férfiasabb, esetleg kis arcszőrzet, testszőrzet.
2018. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Magas és nagyon-nagyon kövér.
2018. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bogos Csaba, Martin vlogol, Dazis, Barni
2018. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!