Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek az állandó szexhaver...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek az állandó szexhaver kb milyen hosszú ideig volt?

Figyelt kérdés
Ja és milyen gyakorisággal? Kort is írjatok. Illetve, hogy aktívak vagy passzívak vagytok-e. Én pl aktív és a tapasztalatom, hogy 4-5 tali után eltűnnek az emberek.
2019. aug. 7. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért tűnnek el? :(
2019. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Hirtelen programjuk lesz, stb. Ha nem élvezné a találkáz nem lenne 4-5. Ezért nem értem én se.
2019. aug. 7. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem masfel evig tartott heti 1-5 szexxel

Uni vagyok

2019. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3-4 hónapig tartanak, heti átlag 1-2 találkozóval.


Azért tűnnek el, mert az emberek az újdonság varázsát keresik folyamatosan, az újra vágynak, az ismeretlenre.

2019. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"emberek az újdonság varázsát keresik folyamatosan"

Rosszul tudod. Azok nem az emberek...

2019. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok, az állandó szexhaverommal 3 évig tartott a dolog. Egy évfolyammal alattam kezdte a főiskolát, általában péntek este voltunk együtt. Majdnem heti rendszerességgel. (A vége a szokásos... Győri munkahelyem lett, elköltöztem Budapestről, nem tett jót a távolság.) 29F
2019. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Max 3-4 alkalom volt, teljesen rendszertelenül. És igen, az újdonság varázsa, sokadik alkalom után meguntuk egymást... :(

27/F uni

2019. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3 eve tart.

Passziv vagyok.

2019. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában azért tűnnek el, mert félnek, hogy érzelmek is keletkezhetnek. Pedig azt nem lehet kivédeni, főleg akkor nem, ha nemcsak dugás, hanem érzéki szeretkezés van.

Nekem is volt ilyen haverom, fiatal volt,5 évig tartott,de bizony, baráti érzelmek lettek,de nem szerelem.

Ha két értelmes és szexuálisan egymásnak tökéletes haver összejön, és egyik sem csapodár, akkor nagyon szuper egy ilyen haverság.

És ami fontos, manapság egy megbízható ember nagy kincs, minden szempontból. A melegek nagy része viszont abszolút link, sokan betegek, nemcsak testileg, hanem fejben leginkább.


De kívánom, aki szeretne jó és értelmes szexhavert, az mielőbb találja meg és tartson ki vele akár évekig :)

2019. aug. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!