Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelem vagy csak barátság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy csak barátság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából nagyon sokat gondolkoztam azon, hogy feltegyem-e a kérdésemet itt vagy sem. De arra a döntésre jutottam, hogy igen, felkell tennem, mivel sajnos ezt senkivel nem tudom és nem is fogom megosztani, így inkább felteszem itt, hátha értelmes válaszokat is kapok.

Először is rólam. 25 éves srác vagyok, akinek egy jó pár éve komoly kapcsolata van egy lánnyal. Most felmerülhet bennetek a kérdés akkor miért írok ide....?

Azért, mert talán beleszerettem egy fiú haveromba...

Barátnőmmel nagyon jol mentek/ mennek a dolgok, kezdet kezdetétől jol kijövünk egymással, el is jegyeztem már....,de most talán azt érzem nem olyan a dolog, mint régen... és most bejött az ismeretségembe egy srác, aki egy tizessel idősebb, mint én és családos apa....

Munkahelyen ismerkedtem meg vele, sokat segítettem neki beilleszkedi, meg abban is, hogy egyáltalán felvegyék oda. Ő nagyon hálás nekem ezért a segítségemért.

Mióta egy helyen dolgozunk, szinte minden nap keres, hogy beszélgetni akar velem, találkozzunk, menjünk el ide,oda. Kicsit furcsálom ezt. Világ életembe nem voltak igazi, jó barátaim, sokat csalódtam sokmindenkibe, kivéve barátnőmbe, aki MINDENBE MELLETTEM ÁLL/ÁLLT.

Ezért is furcsálom kicsit én is és már most barátnőm is, hogy folyton keres engem... nem ehhez voltunk hozzászokva kapcsolatunkba, mindig csak egymással és gondjainkkal voltunk elfoglalva...

Ő is és én is full heteró megjelenésű, beállitottságuak vagyunk, viszont néha úgy érzem, hogy kötődne hozzám jobban és sajnos én is hozzá...

Várom, hogy keressen, írjon, találkozzunk, és azt látom, hogy ő is szeret velem lenni....

Szeretném ki kérni véleményeteket. Ez most egy jó barátság kezdete lenne (amit én még sosem élhettem át) vagy kezd átmenni szerelmebe?

Nagyon bezavart a képbe most a jelenléte...

Sok gond van most körülöttünk bnömmel és talán ő egy menedék, aki mellett nem a gondokkal tőrödök és azért szeretek vele lenni??

Bocsánat, ha kicsit kusza voltam...

Köszönöm előre is válaszotokat.



2019. aug. 7. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez szimplán csak annyi hogy rég nem volt igaz barátod ezért neked ez még furcsa.

Szexuálisan vonzódsz hozzá?

2019. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azok alapján amit leírtál én se tudnék semmi biztosat mondani. El tudod képzelni hogy szexuálisan kívánnád? Mert akkor te legalább biszex vagy. De hogy ő mit érez azt csak ő tudhatja sajnos. Szerintem még várj egy kicsit hogy merre mennek a dolgok.
2019. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Mi volt előbb a tyúk, vagy a tojás? Úgy értve a párjával történő problémák számos (lelki) okra visszavezethetőek, de soha nem ok nélküliek!

Az, hogy vonzódik egy férfihez több oka lehet, lehet egyfajta "apakép" pótlása tudat alatt, vagy kötődés, ragszkodás valakihez amit fiatalkorában nem kapott meg, de ha sexuális töltetű is, akkor Ön bizony bisex csak most kezdi felfedezni önmagát.

2019. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szép dolog Részedről, hogy érzelmeid vannak, mert ez a mai világban dicséretes, sőt, igen ritka.

Viszont, ha az illető családos apa, akkor teljesen bizonyos, hogy Te , ha egyáltalán szóba jöhetsz, akkor titkos szeretője lehetsz.

Egy igen jó haverom,aki egy életvidám és optimista srác, 27 évesen beleszeretett egy 40 éves, kétgyermekes apába. Aki persze kezdettől fogva csak szédítette, ígérgetett neki mindent és szeretőnek tartotta. Hiába próbáltunk lelket önteni a barátomba, vak volt és hitt.

Aztán a céghez felvettek egy 24 éves új srácot, és a 40 éves apuka úgy dobta a barátomat, mint egy almacsutkát. Amikor meglátogattam a barátomat a kórházban, ahová bevitték a sikertelen öngyilkossági kísérlete után, ő mondta ki először, hogy kár volt az egészbe belemenni. Soha nem áll szóba többet sem kapcsolatban élővel, sem családossal, főleg apukával nem. És az, hogy idősebb valaki, nem garancia arra, hogy korrektebb, vagy hűbb.

2019. aug. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel magadnak a kerdest...le tudnad sz*pni? Elvezned ha d*gna/d*gnad? Orulnel ha hozzad erne??? Megcsokoldnad?


En meleg vagyok, meleg a parom is... nalunk ugyan ez a sztori volt, annyi h a paromnak lett baratja, aki hetero.... igaz ott nem volt vonzalom a ket reszrol... nekik egyszeruen kellett az a baratsag , az a tiszta baratsag ami eddig nem volt... es amit a paroddal nem tudsz atelni... igen vannak ilyen emberek, mint te vagy a parom... szereted a parod, de egy mas fajta kotodes is kell... az a barati kotodes... a kozos program, a hulyules, a kiszakadas a mokuskerekbol...valaki a parjaval eli ezt meg, valaki a haverjaval..


Ha ugyes vagy es ha nem vagy meleg, akkor szimpla baratsag lesz belolle.. de nagyoooooon figyelned kell a baratnodre, h o is megfelelo idot kapjon beloled... mert nalunk ez lett a gond... es figyelj amit a baratnod mond... ne hanyagold el... mert lehet ezzel rontod el... gondolj bele, h a haver csak haver...de mennyi mindent ateltel mar a baratnoddel..


Ha meleg vagy akkor pedig ne egy idosebb pasival kezd... nekem tobb ilyen is volt.. az idosek rafkosak, kihasznalnak, nekik csak a fxsz kell, ok kimaradtak valamibol mert fiatal korukba nem adatott meg...most meg mar ugy k×rnak fuvel faval ahogy csak lehet... vigyazz veluk... soha ne higyj nekik... keruld oket...


Sajnos viszont azt neked kell eldontened, h mi lesz ebbol... en biztos h szxxelnek egy velem egykoruval, h kideruljon... akkor a baratsagot nem rontom el a haverral, rajovok h akarom e rzt az egeszet... de en biztos egy partatlan kivul allot valasztanek magamnak... most csak magadat nezd, h mi jo neked... mert akkor nem teszed tonkre sem a baratnod, sem a te eleted


26 eves fiu

2019. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a válaszát!

Hát nehéz helyzet ez...

Szexuálisan nem igazán vonzódok hozzá, a stílusa, a jó lelkűsége, a humora az, ami bejön... és egyre több időt szeretnék vele tölteni... most kicsit hanyagolnám legszivesebben páromat...

Gáz ez az egész helyzet, remélem hamar túl esek ezen is.

Mindenkinek még1szer KÖSZÖNÖM!

2019. aug. 9. 05:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
"nem igazán"
2019. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor két ember között (legyenek akármilyen neműek) létrejön valamiféle szimpátia viszony, akkor az agyban fokozottan termelődik az oxitocin hormon, ami úgy nagy általánosságban az összetartozás, a vonzalom érzését kelti. Ilyen a bajtársiasság érzése, amit sokan átélnek nemcsak a katonaságnál, de sportcsapatban is. Az oxitocin hormon hatására viszont férfiaknál gyakran bekövetkezik a merevedés, amit lehet szexuális vágyakozásnak is tekinteni, ezért nem ritka, hogy az ilyen emberi kapcsolatok gyakran szexuális cselekménybe torkollanak. Ehhez persze az kell, hogy az érzések, vonzalmak kölcsönösek legyenek, ezért talán tárgyilagos szempontból nézve a dolgot korrekt lenne nyíltan beszélni egymással.
2019. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!