Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, aki biszex, mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, ő fiú. Úgy érzem szerelmes vagyok belé, 1 éve tudom hogy biszex. De őszintén szerintem nem tudja csak eldönteni melyik nemhez vonzódik. Az első csókja egy fiúval volt, és utána mi is kavartunk háromszor.. tudom nem a legjobb ötlet a legjobb baráttal smárolni, de nem voltunk szomjasak egyik alkalomnál sem, és nem voltunk teljesen magunknál. De én az első csók óta tényleg csak rá tudok gondolni. A barátságunk nem romlott meg szerencsére a csók(ok) miatt. És az első még véleten, oké.. talán a második is.. de a harmadik? Az már csak nem lehetett véletlen. De Ő nem közeledik úgy hozzám mint ahogyan én közelednék hozzá. És teljesen össze vagyok zavarodva, nem értem Ő most mit akar. Persze beszéltünk a kavarásról, de nem mondtam el neki hogy nekem ez jelentett valamit, nem is akarom, mert akkor még lehet a barátságnak is vége lenne, és ezt tényleg nem akarom.

19/L



2018. aug. 1. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Mondd el neki h hogy érzel
2018. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem o inkabb a sracok fele huz, ha 3 reszeg kavaras utan se mozdul rad jozanon. +az, hogy a LEGELSO csokja is fiuval volt.... En offolnam a dolgot a helyedben.
2018. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit szerintem ő a pasikat jobban szereti.
2018. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
97%
Szerintem mondd el neki hogy is érzel iránta. Még, ha azt is feleli, hogy ő inkább a fiúkhoz vonzódik, akkor is jól jársz. Megszabadulsz a "tehertől", illetve normálisan megtudjátok ezt a "helyzetet".
2018. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Meg kell beszélni!

Habár!

Néha mást mond az ember szája, mint a szíve.

2018. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!