Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az ellentétek vonzzák egymást?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentétek vonzzák egymást? Magasabb vékony vs alacsony masszívabb. (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Alkatra az ellentétetek vonzónak tartjátok?


Magas, inkább véknyabb srácok, nektek tetszenek az alacsonyabb, masszívabb fiúk?


Magamon veszem észre, hogy átlagmagasságom van ugyan, és nem vagyok sovámy sem, de a magasabb vékonyabb, inkább aktív férfias fiúkért oda vagyok:)


Igazából akármilyen példát szívesen olvasok, de lehet privátban is írni:)



2019. aug. 8. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem magas,vékony/normál testalkatú fiúként a vékonyabb,szőrtelenebb fiúk jönnek be. 18/F
2019. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Magas, viszonylag slim testalkatú aktívként igen, vonzanak az alacsonyabb és vastagabb srácok. Szinte az összes partnerem ilyen volt.

Az "ellentétek vonzzák egymást" kijelentésben viszont nem igazán vagyok biztos. Kissé meredeknek gondolom, mert sokkal ritkábban látok ellentéteket mint hasonló alkatú embereket. Még úgy is hogy a személyiséget és az érdeklődési köröket nem vesszük számításba. De ki tudja, lehet tévedek, nem ismerek minden embert...

2019. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 190 cm és 110 kg-os passzívként a nagyon vékony,alacsony pasik jönek be legjobban.
2019. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!