Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elítélendő-e a társadalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő-e a társadalom számára, ha nyilvános helyen abban vagyok, amiben én érzem jól magam?

Figyelt kérdés

Például ha egy férfi nyilvános helyen női ruhában, alsóneműben, ruha nélkül, jelmezben, vagy valami más olyan dologban van, amiben ő jól érzi magát. Tehát nem csinál semmit, nem mutogatja magát, nem zaklat másokat, csak nem a társadalom által elvárt öltözékben van. És most nem szeretnék különbséget tenni a fentiek közt, tehát egységesen értem mindezt, mert mindenkinek más az ami számára jó, tehát ne rekesszünk ki senkit, hogy ez igen, de az meg nem, mert szerintem ha elfogadóak vagyunk, akkor vagy mindegyik, vagy egyik sem.

Szóval elfogadhatónak kellene-e lenni szerintetek ennek?


2019. aug. 15. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

El.

A társadalom azért társadalom (közösség), hogy bizonyos dolgokban és bizonyos mértékben mindenki alkalmazkodjon a másikhoz. Tehát közterületen ne légy olyanban, ami a többséget megbotránkoztatja.

2019. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Elfogadó vagyok, de ha a fejed tetejére állsz, akkor sem lesznek a leírt dolgok egyforma szintűek.


Az, hogy valaki meztelenül jön be dolgozni, nem oké, függetlenül attól, hogy hetero vagy homoszexuális. De ha meztelenül napozik a nudista strandon, az rendben van. Alsónemű ugyanez.


A nőnek öltözés más, az rendben van.

2019. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

:) Az El-t arra értettem, hogy elítélendő. :)

1.

2019. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2: De miért? Miért egyenlőbbek szerinted egyesek?

Nekem vannak ismerőseim, akiben a nőnek öltözés látványa okoz felháborodást és a ruhátlanság nem. Pont az a lényeg, hogy nem vagyunk egyformák, és legyünk elfogadók azzal, aki más, mint a többség. Hogyan várhatjuk el a homoszexualitás elfogadását, ha közben meg mi sem fogadunk el mást?

2019. aug. 15. 11:08
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
4: olvasd el még egyszer, amit írtam. Azt mondom, hogy szexuális preferenciától függetlenül nem megyünk be meztelenül dolgozni.
2019. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Kerdezo te be szoktal oltozni nonek ?
2019. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Igen el, és ilyenkor mentek sírni a pridera....Tartsátok mdg otthonra a ratyiskodásotokat
2019. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Elítélendő.
2019. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Mert "Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél!" Azért. :/


Nézd... Én megértem a felháborodásod, szerintem abszolút jogosan akadsz fönn ezen a dolgon, de Orwell igencsak mondott ezzel valamit, nagyon jól ráérzett a társadalomban kiváltságosok kiváltságainak okaira. Engem speciel a legkevésbé sem hatna meg egy férfi, aki ilyen módon jelenik meg, mert az egyenlőség nálam egyenlőség és nincs nálam olyan, ami "egyenlőbb" a többinél. Oké, hogy nem mutogatnád magad, nem zaklatnál másokat, de mások ezt megtennék veled. Az, hogy ha te jó vagy és nem háborgatsz senkit, akkor téged is békén hagynak, az egy nagyon utópisztikus elképzelés. Sajnos. :/

A társadalom számára ez nem elítélendő, mert akkor lenne második lehetőség. A többségi társadalom Magyarországon ezt elítéli, nem csak elítélendőként kezeli.

És a második kérdésedre a válasz: Igen, ennek elfogadhatónak és elfogadottnak kellene lenni, de nem az sajnos.


18/p

2019. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Magyarázzátok már meg, mi azon az egyenlőtlenség, hogy ne mászkáljanak az emberek meztelenül az utcán?
2019. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!