Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, pasik más is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, pasik más is van úgy hogy nemdohányzóként bejönnek neki a cigiző meleg férfias srácok?

Figyelt kérdés
Persze azért nem egyikről a másikra gyújtva cigizik
2019. aug. 15. 16:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Mert nekem nagyoooooon
2019. aug. 15. 17:11
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Hát a nagyapám erős dohányos volt, pipázott is, szívrohamban halt meg, nagyanyám csak mellette élt, de ő később meg tüdőrákban.

Nekem ezek jutnak először eszembe erről, nem pedig a férfiasság vagy a szexiség.

És még büdös is, a sperma íze pedig füstös. Nekem annyira nem jön be ezért.

2019. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Büdös, tűzveszélyes, egészségtelen. Nem túl vonzó tulajdonságok. Én passzolom.
2019. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is büdös, egészségtelen, taszító , és tűzveszélyes is. Nem jön be. Kicsit se
2019. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Büdössé tesz mindent. A ruhát, a bőrt, a szájt, az ondót... Ha alkalmi dologról van szó, alapos mosakodás mellett elnézem, de mellettem senki ne gyújtson rá. Nyilván senki nem vagyok, hogy megmondjam, mit csináljon, szóval ilyen esetben utunk külön válik. Ágyban passzív vagyok, de a passzív dohányzást nem szeretem.
2019. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!