Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon segítsek az előbújásban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon segítsek az előbújásban?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal rómeón, alapvetően elég bizalmatlan tipus volt de végül közel kerültünk egymáshoz. Megjegyzem én tepertem végig. Azt kell tudni róla hogy 26 éves, otthon lakik és még nem tudják róla a környezetében hogy meleg. 2 embernek mondta el tán. Egy két közösen töltött éjszaka után rákérdeztem, hogy léphetünk-e tovább mire ő azt mondta hogy "sajnos az ő életébe nem fér bele hogy felvállalja (a melegséget s így engem)" így aztán maximum haverok lehetünk alkalmi szexszel. Undoritonak tartom hogy képtelen még 26 éves korára sem előbújni és ennek én iszom meg a levét. Szerintetek észhez térne, ha elárulnám az ismerőseinek hogy igazából meleg? Van néhány intimebb képem is, nem raknám ki a netre persze de a családjának lehet elküldeném ha letagadná a dolgot. Még s végén engem állitana be hazignak, magától meg sosem fog tököt növeszteni, én meg túlságosan megszerettem ahhoz hogy csak úgy belemenjek ebbe az alkalmizós felszin kapcsolatba!
2019. aug. 21. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem térne észhez. Ehhez nincs jogod. 26 éves felnőtt ember, szuverén joga eldönteni, hogy ki tudhat róla és ki nem.

Ha neked ez nem fér bele, neked pedig felnőtt emberként szuverén jogod kilépni a kapcsolatból, mert abszolút jogos, hogy ennek ne te idd a levét, hanem jöjjön össze olyannal, akinek ez így oké.

2019. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A lehető legrosszabb "megoldást" választanád ha a közös, vagy a birtokodba került képeket az ismerőseinek, családjának bemutatnád, vagy akár csak "zsarolnád" vele, hogy teríted. Egyrészről azért mert ez bűncselekmény! Másrészről, ne attól várj megoldást, hogy sarokba szorítasz valakit - ez a céltól függetlenül is rendkívül inkorrekt megoldás.

Ha nem akar előbújni, akkor nem akar előbújni, válassz másik partnert, de ne zsarolj ki senkiből semmit.

2019. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ő viselkedése "undorító", hanem a tiéd lenne, ha nem tartanád tiszteletben a szabad akaratát ebben a kérdésben.


(Másrészt rohadtul nem azt bizonyítaná, hogy szereted, hanem azt, hogy önző vagy és leszarod az érzéseit.)


Amihez neked jogod van, az kilépni ebből a kapcsolatból, ha ez így neked nem felel meg.

2019. aug. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Vajon segítsek az előbújásban?"


Az általad felvázolt szándékot és tervet "segítségnek" nevezni olyan, mintha valaki azt kérdezné, hogy belökjön-e valakit egy hídról a Dunába azzal a szándékkal, hogy segítsen neki megtanulni úszni.

2019. aug. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes elképzeléseid vannak a szeretetről.
2019. aug. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy is mernel ilyet hogy a csaladja meg. Baratai elott leleplezni? Teged kellene nalla le leplezni milyen onzo vagy
2019. aug. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!