Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kezdjek a barátommal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátommal? Hogyan segítsek?

Figyelt kérdés

Meghaltak most nem olyan régen a szülei, ő most 20 éves és ott maradt teljesen egyedül, se nagyszülők se rokonok.

Azóta velünk él. Szüleim még mindig nem fogadták el ezt az egész dolgot úgy igazán, de nagyon rendesen viselkednek vele. Minden tök jó lenne, HA nem lenne szomorúság miatt nem rúgna be minden este. Minden egyes este elmegy és úgy kell hogy érte menjek.

Ez még oké, mindig hazahozom, meghánytatom ha kell, lefürdetem stb stb

És amikor lefekszünk hozzám bújik és nagyon csendesen és szinte nem is mozog sír. Annyira szeretnék tenni érte valamit, de tanácstalan vagyok. Így hogy szinte mindig részeg is..

Valakinek ötlet?



2015. aug. 5. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg bele vonni valamibe legalább napközben ami eltereli a figyelmét a gyászról. Esetleg szüleiddel is beszélhetnél róla, hogy egy icipici "szülő" szigort bevethetnének ellene ezzel az italozással kapcsolatban. Sajnos nincs több ötletem amikor barátnőmnek meghalt az anyukája inni ő nem járt el, de az, hogy elvittem moziba, vagy fel a városba sétálni jól esett neki kizökkentette a gondolatait nem az anyukáján kattogott az agya egésznap
2015. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobban kellene ismernünk hogy igazán tanácsot tudjunk adni, mert minden ember máshogy éli meg a gyászt.

Nincs baráti társaságotok?

Meg kellene értetned vele hogy ez nem mehet így tovább, a szüleid türelme is véges, egy ilyen megrázó helyzetben is van fedél a feje felett és van aki szereti szóval nem veszített el mindent. Keress gyásszal foglalkozó oldalakat tanácsokat.

2015. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyász hosszú folyamat, legyél türelmes vele és vigyázz rá nehogy butaságot csináljon. Fogalmam sincs h mi zajlik benne de most biztos nagyon törékeny a srác.
2015. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 WalterWhite. ***** válasza:
100%
Üljetek le, és "beszéltesd ki" belőle a dolgot. Hogy miként látja a dolgokat most, "hogyan tovább?", stb.. egy jó beszélgetés sokat tud segíteni minden helyzetben. Nekem 3 éve amikor nagymamám meghalt, kellett egy erős berúgás, de azért nem minden este (persze, a szülő megint más mint a nagyszülő).
2015. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Menj el vele inni és akkor te tudod, hogy mikor kell hazaindulni és akkor nem fogja magát részegségig inni. Ha te nem iszol alkoholt,akkor igyál alkoholmentes valamit. Közben menjetek el moziba, sétálni, beszélgessetek egy parkban a padon, stb. Mert ha így egyedül engeded el, akkor ezután is érte kellesz menned.
2015. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

Rendes tőled, hogy így törődsz vele.

Ritka a jószívű, segítőkész ember manapság.

2015. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 orton ***** válasza:

Ahogy előbb is írták, sok mindenbe nem látunk bele, mert nem ismerjük, téged sem, szüleid sem.

De ne hagyd hogy az alkohol legyen az egyetlen menedéke, mert komoly függőséget tud okozni idővel.

2015. aug. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátod lelke elszállt.A feladatod,visszahozni őt az életbe.Erő és odaadás jellemezze életedet.Tegyél meg érte továbbra is mindent.Valahogy az italt abba kell hagynia,ha nem akar meghalni.Ne engedd őt inni.Mondd el neki,hogy szeretitek,mellette álltok,de ez csak úgy lehetséges,ha ő is ezt a szeretetet megbecsuli,nem pedig kihasználja.A fájdalmon túl kell lépni,élni kell tovább,nem adhatja fel.Ezzel csak téged is beránt...
2015. aug. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!