Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek milyen az, ha a farkato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen az, ha a farkatok feláll és észreveszik mások? Akár otthon, akár nyilvános helyen? Zavarba jöttök, vagy természetes és had nézzék?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
semmi zavaró nincs benne, még meztelenül sem! Nézze nyugodtan, aki akarja! Egyszer az öltözőben megkérdezte az egyik srác, mikor fülig belevörösödve mustrált, hogy mi lenne, ha megfogná. Mondtam neki fog meg, aztán megtudod, milyen érzés a kezedben.
2019. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nem szokott random felállni. Akkor van erekcióm ha izgatnak, és ehhez kevés nekem egy szembejövő nő. Majd akkor áll fel rá, ha valamilyen módon izgat is engem.

27F

2019. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Csöppet se zavar engem se, ha nézik.
2019. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Otthon azért a rokonoknak nem mutogatja az ember... nem erektált állapotban sem flangál előttük meztelenül.

Belőled valószínűleg kellemes érzetet vált ki, ezért kérdezed meg. Ezzel önmagában nincs gond, probléma abból lehet ha csak erre irányul a szexuális fantáziád, a "mutogatásra" és nem a tényleges aktusra, kontaktusra.

2019. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

18 vagyok és sokszor felszokott álni xD de az volt a fura hogy és egyben jó is volt hogy egyszer az eggyik haverom átjött és játszottunk és azt szerette volna hogy bújjak hozzá (szerelmes volt belém) és egyből felált ':I és az volt az érdekes hogy behúzott a szobámba lehúzta a gatyámat és elkezdett sz.opni xD

Aztán lett a pillanat és apáim pont benyitottak de szerncsére kimentek kuncogva xD

2019. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Én általában meztelen vagyok itthon és elszokott jönni hozzám a 15 éves barátom és akkor néha áll a farkam teljesen kemény és nézte ő is és mosolygott
2019. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Hello 28 f vahyok esn en anyam elot vagyok mesztelen
2019. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Próbálom úgy rendezni, hogy ne vegyék észre

19/f

2019. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
5-ös! Apáid? Nem értem...
2020. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
#9-es én nem az ötös válaszoló vagyok, de lehet ötösnek meleg apukái vannak. Amúgy én nekem gyakran felszokott állni, mert méf tini vagyok, és olyankor eléggé kellemetlen, mert elég nagy méreteim vannak a koromhoz képest. ~Egy fiatal fiú
2020. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!