Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatalabb srácok, akik idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb srácok, akik idősebbel szeretnének ismerkedni?

Figyelt kérdés

Fiatal srácok (20-as éveik elején):


Azoktól kérdeznék, akik kifejezetten az idősebb (30+ de még nem 40) férfiakkal szeretnének ismerkedni. Mi a tapasztalatotok? Sokan elutasítóak mert hivatkoznak arra, hogy más fiatalok milyenek voltak korábban.


Fiatal melegként azért szeretnék (komolyan) ismerkedni egy idősebb férfivel, mert protektívnek, tapasztaltnak, markánsnak és férfiasnak látom őket - ami szerintem valahol rendben is van.


Értem, ha nem mindenkinek jön be ha valaki fiatal. De még néha képet sem mutatok, instant elutasítanak a koromra hivatkozva. Veletek hasonló?


Tényleg őszintén megismerkednék már egy érett férfivel, de ez itt néha Magyarországon esélytelennek tűnik nekem.


Privátban is lehet írni:')



2019. aug. 24. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes velem ilyen nem fordult elő ... sőt inkább csak mind idősebb férfiak akarnak ismerkedni velem ... Szerintem csak rossz helyen próbálkozol 21/f passziv
2019. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kovpet ***** válasza:
94%
Ez nekem is elég furcsának tűnik, ha tényleg így van, valamit nem csinálsz jól.
2019. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 -remete- ***** válasza:
100%
szerintem is rossz helyen keresgéltél.
2019. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Merre keresgéljek - ötletem sincs. Az utcán csak úgy nem szólíthatok le egy idősebb férfit, hogy ismerkedjünk... Illetve megtehetem, de nem biztos hogy fog neki tetszeni:D
2019. aug. 25. 12:32
 5/15 -remete- ***** válasza:
100%
planetromeo pl
2019. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nem jól csinálsz...

Nekem pl. kifejezetten a fiatal srácok jönnek be.

F/bi/47

2019. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Komoly szándékkal ismerkednék. Sokszor azt kapom vissza hogy túl fiatal vagyok, és ugye a fiatalok nem tudják mit akarnak...


Na mindegy, azért még próbálkozom:)

2019. aug. 25. 19:03
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem releváns. :) Nem nagyon idegesít, hogy "fiatal". Sőt, ez hoz lázba.

Bár igaz, a mostani helyzetben egy titkos szeretőre fáj a fogam. :)

2019. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz egy idős férfinak! Várom...
2019. aug. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Fura,hogy nem találsz senkit.

Én azt érzem,látom,tapasztalom,hogy 25fölött kb: nagypapának tartanak. És menny a pitsába ráncos vén fax!

2019. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!