Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Elmesélitek az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elmesélitek az első alkalmatokat amikor szoptatok, vagybmegdugtak titeket?

Figyelt kérdés
Hogy találtatok partert ehhez és hogy ment le az egész? Kis story time :D Milyen volt és van e amit másképp csináltatok volna?

#fiú #meleg #szex #férfi #szopás. farok
2019. aug. 26. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársak voltunk. És lógtunk óráról és felmentünk a lakására.
2019. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak hoki volt sajnos feleknek voltunk hozza!
2019. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
13 évesen nyáron együtt lógtunk minden nap és közbe felfedeztük egymást is
2019. aug. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
13 évesen, nyári szünetben beszéltünk róla, majd ki is próbáltuk
2019. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 -remete- ***** válasza:
100%
Reméltem, hogy megdugnak ezért úgy készültem. Aztán a szenvedély erejét használtam fel. Szoval elégedett voltam. ☺☺☺
2019. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

18 voltam. Rendszeresen együtt bringáztunk a szomszéd korombeli srácokkal. Azon a nyáron egy 28 éves srác is csatlakozott hozzánk aki egy lakásra vigyázott. Nagyon jól nézett ki, de nem gondoltam hogy meleg. Egy alkalommal meghúzódott a lábam és felajánlotta hogy megmasszírozza ha átmegyek. Akkor sem sejtettem semmit. De a masszírozás nagyon érzéki lett és láthatóan merevedésem lett. Azt mondta hogy ez természetes, de majd el fogok lazulni. Aztán az olajos keze már a gatyámban volt és nem ellenkeztem csak mosolyogtam. Ezt látva elkezdett szopni. Hát nem sokáig bírtam. Megcsókolt utána és még éreztem a sperma ízét a szájában. Én továbra is feküdtem és a farkával el kezdte cirógatni a számat. Értettem a célzást és én is leszoptam. Nagyon fura helyzet volt de nagyon élveztem. Egy férfi farkát és spermáját ízlelni.Azon a nyáron sok midenben volt még részem. Mintha tegnap lett volna.

42/bi/ffi

2019. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!