Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt számotokra az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt számotokra az első szex?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt amikor a pénisz bennetek volt? Mit éreztetek? Nem fájt vagy feszített nagyon? Milyen érzés lehet egy farkat meglovagolni. Nem mernék a péniszbe bele ülni sem mert annyira szűk vagyok, hogy egy újjam is alig fér be, szinte semennyire sem.


Szívesen elolvasom a történeteiteket akár privát üzenetben is, hogy milyen volt számotokra az első alkalom. És tanácsokat is szívesen fogadok. :)



2019. aug. 20. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
igen
2019. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Még nem volt.
2019. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Sráccal nekem még nem volt semmi és fájni nem fog, mert aktív lennék majd.
2019. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
81%

Az első.. hát hmm, csak félig jött össze. Mivel annyira fájt, mondtam a srácnak, hogy hagyja abba. Utána másnap már létre jött az aktus teljesen. De mivel fiatal voltam akkor (14) az exem (19) így semmit nem élveztem belőle, mindkettőnknek az első volt, nem volt tapasztalat. 16 éves koromig még szexeltem egy másik sráccal, de vele sem élveztem a dolgot.

Majd 17 évesen megismertem a mostani páromat, és vele valami isteni a szex.

Lehet ha egy tapasztaltabb srácal vesztem el a szűzességem, akkor jobban élveztem volna!! Ha vissza csinálhatnám, biztos valami tapasztalt srácot kerítenék. Szűzként, szűzzel rossz élmény volt.


21/L

2019. aug. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű volt. Én aktív vagyok. Beregisztráltam egy társkereső oldalra és rámírt egy helybéli srác. Megbeszéltünk egy talit a lakásán. Nagyon udvarias volt és türelmes, kellemesen csalódtam. De az a szerencsétlenkedés az ágyában...a gumióvszert kibontani nem tudtam, se felhúzni, betenni neki se nagyon sikerült, úgyhogy egy laza orállal zártuk a délelőttöt.
2019. szept. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!