Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akiknek volt erőszakos élmény,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek volt erőszakos élmény, hogy dolgoztátok fel? Hogyan hatott ki az életetekre?

Figyelt kérdés
Nekem az első pár élmény volt olyan és mondjuk én tudom, hogy vélhetően ezért kedvelem a BDSM játékokat. Viszont nem kavar fel. Tehát akkor rossz volt kicsit de már nem okoz bennem semmit ha beszélek róla.

2019. aug. 28. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked...én erőszak után még a mai napig is írtózok csak attól,ha hozzám érnek,nem még csinálni is ezt-azt.(de nem vagyunk egyformák)
2019. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem olyan erőszak volt csak, hogy a partner nem volt fair. Pl le kellett sz-pnom pedig nem akartam hisz addigra már ő is lesz-pott és a kedvem nem volt meg és eredetileg se volt róla szó. Ennek ellenére nincs rossz érzés, stb. Akkor rossz volt pár napig aztán ennyi.
2019. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki másképpen dolgozza fel az őt ért traumákat, vagy szexuális abúzust. Ha a BDSM felé vitte az utad az még a jobbik eset, lehet teljes szexuális életed (megjegyz.: NEM minden sub erőszak hatására lesz az, sőt a többségnél nincs köze hozzá).

Akár így, akár úgy, ha valaki nem képes feldolgozni magában és komplexusokat, ellenérzéseket alakít ki benne a szexre vonatkozóan akkor jobb szakemberhez fordulni mint szenvedni a démonjaival éveken át.

2019. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem BDSM-szerű erőszak történt. 19 évesen megerőszakolt egy férfi. Életem legelső szexuális élménye volt egy másik emberrel. Azóta rettegek az intimitás legapróbb gondolatától is. Előtte sem volt valami letisztult dolog bennem ez az egész, de azóta még kaotikusabb.

21/F

2019. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Most lehet, hogy le leszek pontozva, de én sosem tudtam elhinni, hogy valaki egy nemi erőszakot teljesen fel tud dolgozni, legalábbis nekem nem sikerült.

Igaz, ez teljesen más eset mert ez nagy részben az én hibám volt, felelőtlen voltam, de ezt akkor sem lehet csak úgy feldolgozni. Legalábbis szerintem.


Azóta már az is irritál, ha csak kettesben maradok egy idegen férfival.

A pszichológusról pedig meg van a véleményem..


18f

2019. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonymousreview60 ***** válasza:
91%
Pedig nincs más út. Vagy pszichoterápiával segítetek magatoknak (megfelelő szakemberrel) vagy emberi roncsok maradtok, akik esetleg félig-meddig, 2-3 év helyett 20 alatt dolgozzák fel a dolgot. Jobbik eset persze, ha örömszerző BDSM lesz belőle. Nem éri meg az időt pazarolni. Túl sok intimitás és öröm veszik el. 39FHET
2020. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!