Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti, hogyan dolgoztátok fel h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogyan dolgoztátok fel h melegek vagytok, vagy hogyan jöttetek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 4. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem kellett feldolgoznom. Egyáltalán nem jelentett traumát. Senki sem nevelte belém, hogy ez rossz.


Hogyan jöttem? Hát most pl. gyalog. De szoktam vonatozni is.

2019. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
siman,elfogadtam es a környezetem is
2019. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
ez a személyiség része, de csak egy kis része, attól még sok egyéb jó tulajdonsága van az illetőnek
2019. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Írhatnátok kort is. Szerintem a korábbi válaszolók jellemzően a fiatalabb korosztályból kerülnek ki.

Én most 35 vagyok. Annak idején amikor nekem kellett ezzel szembenézni gyermekként nagyon nem volt ennyire elfogadó a társadalom. Azt sem tudtuk mi a meleg. Csak bu*ik voltak akikről mindenki csak megvetéssel beszélt. Legtöbbet csak viccekből hallottunk a témáról. Abban a közegben, főleg vallásos családban ezt sokkal nehezebb volt elfogadni, feldolgozni. Akkor még bőven volt mit. Persze akkor is voltak kivételek, akiknek ez szinte semekkora problémát nem okozott, de a többség szerintem sérült emiatt lelkileg. Nagyon messziről indultunk a saját magunk elfogadásához vezető úton. Aztán kinek hogy ment, előbb-utóbb mindenkinek sikerül valahogy megtalálni a megoldást.

2019. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is izgatott a gondolat, meg hogy tetszenek a noi ruhak es hogy hordanam is... aztan szep fokozatosan megszuntek a nok iranti vonzalmak es annal jobban akartam sracot aztan rajottem hogy az vagyok es elfogadtam eloszor ketelkedtem benne azt hittem, hogy majd ugy is csajom lesz meg minden.

17/f

2019. júl. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira könnyen. Egy kicsit őrlődtem is ezen, de 15 éves koromra már megbékéltem ezzel, legalábbis magam előtt már beismerem.

20/F

2019. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindez addig fontos amíg megtalálod a párod. Onnantól nem fog érdekelni ki mit gondol rólad mert ott lesz az az egy valaki aki melletted lesz és többé nem számít, hogy hogy lettél meleg, ki felelős érte, mi az oka, mi az eredete ki ítél el miatta és ki nem. Csak Ő fog számítani és az, hogy szeretheted. Teljes szívedből.
2019. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!