Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Változhat idővel, hogy aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat idővel, hogy aktív vagy passzív szerepet vállal/élvez valaki?

Figyelt kérdés
29 vagyok, 15 éves korom óta tudom hogy melegnek születtem. Mikor tudatosult, egy-két évig passzívként gondoltam magamra, de rájöttem hogy csak aktív szerepben élvezem a szexet. Szeretek irányítani, minden kapcsolatom nőies és fiatalabb fiúval volt, de most valamiért csak simán szopni szeretnék... Valakit aki idősebb és férfiasabb nálam. Nagy váltás, más is volt így?
2019. aug. 29. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tud változni az ember szexualitása a tapasztalatok, önmaga egyre jobb megismerése által. Ugyanakkor a leírás alapján úgy tűnik eleve "mindkét szerepben" benne voltál, csak most érett meg benned a gondolat hogy nyiss. Nem tudom milyen kapcsolataid voltak, de a meleg kapcsolatokban nincs kőbe vésve a meleg/passzív szerepkör, nagyon sok helyen felváltva okoznak egymásnak örömet.
2019. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 vagyok, passzív. Újabban azonban gyakran gondolok rá, hogy kipróbálnám az aktív szerepet is, de még nem értem meg rá.

(Ez személyes vélemény, mert az első válaszoló már leírta helyesen a dolgokat.)

2019. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív vagyok, ez jelen állás szerint így is marad, de több srácot dugtam már meg elsőnek, akik addig aktívak voltak sok-sok évig, de kíváncsiak lettek a másik oldalra is
2019. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!