Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek hány partneretek volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány partneretek volt eddig?

Figyelt kérdés
Én kb 150 sráccal voltam. Ami elsőre soknak tűnt, de ha azt nézem, hogy ez 10 év alatt, akkor máris nem sok, hisz kb havi 1,2 fiú. Mégis kimondva soknak érzem. Pedig hát mindenki tudja, hogy azért van rotálás keményen.

2019. aug. 30. 10:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

5 év alatt olyan 10. De én biszex vagyok és inkább a lányok érdekelnek. Ugyanennyi idő alatt volt két barátnőm egy-egy évekig, plusz mellette voltam két lánnyal alkalmiban. (Nem szeretem a mixelést, barátnő mellett nem voltam se fiúval, se lánnyal)


Amúgy elkepesztő milyen undorítóan könnyű férfiak közt egymásnak partnert találni :D Ezt most nem bántásból írom, értitek.

Heteró férfiként a 150 nő akkor reális, ha vagy milliárdos vagy, vagy pedig nagyon férfias, tökös, szórakoztató a személyiséged és mellé még jól is nézel ki.

Én átlagos külsejű vagyok, semmi extra. A csajozás viszonylag nehezen megy, de ha felmegyek a rómeóra, eddig mindig tudtam találni két napon belül rendben levő srácot.

2019. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem még egy srác se volt, mert pár hete kezdtem csak el nézelődni. Mármint úgy, hogy komolyan. Mert rájöttem izgatna kipróbálni.


Elsőre amúgy azt akartam írni, hogy tényleg sok, de aztán átgondoltam a szavaim. Ugyanis én egy-egy nyáron simán találtam 10-15 lányt bulikban. Hisz 12 hétvége a nyár és abba minimum 1 csajt azért találtam. Mert mindig mindenkinek jut csaj szerintem ha jó a dumája, stb. Gondolom akkor pasiknál sincs ez máshogy. Szóval nem gáz, de sose mond el senkinek :D Mármint én nem tenném. Ha egy lánynak 10 feletti számot mondasz kiakad :D

Eszembe jutott egy cikk erről tegnapról:

[link]

2019. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Erre a kérdésre a férfiak háromszor annyit mondanak mint a valóság, a nők meg harmadát. Ezt mindenki tudja.
2019. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Az szokták mondani nem az számít hány szeretőm volt az életben, hanem hogy mennyi élt volt a szeretőimben. Azaz nem a partnerek száma számít, hanem mennyire teljes a szexuális életed. Megsütheti bárki a tudományát x partner után is, ha az adott partnernek nem tud megfelelőt "prezentálni".

Egyébként 50-60 után már nem nagyon számolja az ember, teljesen mindegy hogy 100 vagy 200.

2019. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan ki fogok lógni a sorból, nekem csak öt volt. Nekem ez is sok. Pedig mindegyik úgy indult, hogy sokáig fog tartani. Persze a pár év nálunk annak számít már. Sajnos a legutóbbi is öt év után végetért nemrégen. Így igazából nem is keresek már, alkalmit meg pláne nem!
2019. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 0 :))

Világ életemben komoly kapcsolatra vágytam. Volt 3 kapcsolatom de pettingen kivül, más nem volt. (Se kövér,se sovány nem vagyok, átlagos, 168cm, 55kg) A fiúkák meg már nagyon rámenősek voltak, kiábránditóan néha.

Szóval elég gáz vagyok úgy érzem. :))

21L

2019. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sok...

Nekem kb 10 ha volt de nem mindegyikkel szex...

45 P.

2019. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
3 év alatt, olyan 15 volt nagyjából.
2019. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
80-90 talán, 5 év alatt. Havi lebontásban 1,5.
2019. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

Február óta 45-50 körül

16/f/a

2019. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!