Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek hány partneretek volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány partneretek volt eddig?

Figyelt kérdés
Én kb 150 sráccal voltam. Ami elsőre soknak tűnt, de ha azt nézem, hogy ez 10 év alatt, akkor máris nem sok, hisz kb havi 1,2 fiú. Mégis kimondva soknak érzem. Pedig hát mindenki tudja, hogy azért van rotálás keményen.

2019. aug. 30. 10:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most én is ki fogok lógni a sorból, ahogy az #5-ös.

Az első ötöt "letudtam" 3 év alatt, pedig velük is hosszútávra terveztem, csak hát ők nem. :) A hatodik meg még mindig tart, másfél évtizede.

2019. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy :)
2019. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
10-es vagyok, olyan jo hogy le letten pontozva, latok sokat zavar a dolog😂 de ha megtehetek valamit akkor meg is fogom lol
2019. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan 20 körül, kicsit több mint 5 év alatt. Három volt komolyabb, a többi kaland
2019. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
150. Baromira kíváncsi lennék, hány fajta lappangó nemi betegséged lehet.
2019. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 sandrisbp ***** válasza:
100%
#15: Nem kéne rosszindulatúnak lenni és másokat ilyen gyorsan megítélni. És attól, hogy valaki kalandozik, és akkor is bátran szexel, ha nem szerelmes, egyszerűen csak él a pasik terén kínálkozó jó lehetőségekkel, még nyugodtan tudhat védekezni és lehet neki is fontos az egészsége.... Különben is, mi az szerinted, hogy partner???? Ha valaki egy év alatt 100 anonim sráccal verte ki egymásnak kölcsönösen, mert még nem érett meg arra, hogy egy érzelmi alapú meleg kapcsolatot felvállaljon, akkor 100 partnere volt? Vagy egy se, mert nem dugott senkivel? És mégis milyen STD-t lehetne így f*szkiveréstől elkapni???
2021. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem szabad felhúzni magad olyan embereken akik ítéllkeznek. Ő elvárja, hogy a melegeket ne ítéljék el, de ő gond nélkül tör pálcát más ember feje felett. Az nagyobb szomorúsággal tölt el, hogy szerinte ha valakinek több partnere is volt, akkor az igénytelen is és nem figyel. Szerintem a kettő nem függ össze. Mellesleg rendszeresen járok szűrésre annak ellenére, hogy védekezem. Mégis úgy gondolom, hogy csak úgy várhatom el mástól hogy papírt mutasson arról hogy egészséges, ha én is tudok mutatni. De ezt csak azért írom le, mert így talán okosodik ő is :)
2021. jún. 12. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!