Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jó érzés ez, vagy ma csak ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó érzés ez, vagy ma csak ez a trend?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért látom magam körul, és sajnos nekem is át kellett élnem azt, hogy aki magányos, az inkább arra hajt,hogy párkapcsolatokat tegyen tönkre, vagy romboljon szét, és így szerezzen párt magának.Mert nyilván máshogy nem megy, ami azért elég beszédes,ha valaki csak így tud érvényesulni.

Nem érdekes, hogy milyen óriási lelki törést okoz a betolakodó, nem érdekes, hogy főleg skalpnak tekinti a "megszerzettet", semmi nem érdekes. Csak az, hogy neki jó legyen, és elérje amit akar.

Itt nem védem persze azt sem, aki hagyja magát behálózni,aki akaratgyenge, vagy akinél gond van a kapcsolatban.

Miért nem lehet a gondokat, problémákat megbeszélni? Ha két ember szereti egymást, miért egyből félrelépni, sunyin írogatni, randevúzni....Minden úgyis kiderul, főleg a sumákság.


Másodszor éltem át azt, hogy előjelek nélkul, és utólag kiderult, ok nélkul, de egy ilyen "hódító" karjaiban landolt a kedvesem, akire az életemet is feltettem volna. Hihetetlen törés ez, kezdem azt hinni, hogy hűség és megbízhatóság, mint olyan nem létezik. Dicsősége legyen az ilyen aknamunka minden csábítónak és minden megingott, gerinctelennek.

Emberi érzésekkel játszani, eldobni szívet, egy újért, akiről nem is tud semmit....legalja dolog.

Szóval, ez örömet okoz a csábítónak ? Élvezi ? Vajon belegondol -e, hogy lehet többszörösen kapja majd vissza ? Őszintén szólva, ez utóbbit kívánom minden érzelmi tolvajnak és megingott, magyarázgató "hű" társnak...


2019. szept. 3. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Ezért szokták azt mondani, hogy aki hosszú távon szeretne a párjával maradni és komolyan is gondolja az (és a párja is) szakítson meg MINDEN kapcsolatot az ÖSSZES meleg ismerősével. Valamiért vannak akik ezt élvezik, hogy szétfúrnak párokat...
2019. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
figyu..a melegek ilyenek,el kell fogadni..föleg,ha meleg vagy..nagy a huspiac,,nagy a kisértés..és hiába mondják sokan,hogy tartos párkapcsolatot akarok bla bla...ha lesz is,az elején büszkén kérkednek barátok elött vagy facebookon képekkel,aztan telik mulik az idö es ki-ki kacsingat valamelyik,egyrészröl ferfiak,ugye a vadaszösztön,ugyanugy ,mint a heteroknál..a masik meg,hogy egy idö utan mindig ugyanaz a kuki unalmas,mikor tele van a világ helyes izmos szépfarku fiukkal..nagy szerencse kell,annak ,akinek megadatik a sok éves párkapcsolat,,megmondom öszintén,hogy több év alatt megfigyeltem,hogy 1 párnak sikerül egyutt maradni...a többi ismerösöm mind singli és keresgél..vadaszik..az az egy pár is,mint megtudtam be akar venni egy 3-kat...szal szinte lehetetle az örök huseg...ha van is,az zerencsés kiváltsag,ritka ,mint a fehér hollo...de azert sok sikert
2019. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor ezek szerint én fordítva vagyok bekötve, mert ha nekem párom volt,akkor nem érdekelt senki más. Még csak fejben sem fordult meg, hogy akár megcsókolnék valaki mást.

Több, mint négy éves, nagyon sok szeretettel teli párkapcsolatot tett tönkre, pont a szulinapom után pár nappal egy idétlen harmincas.

Tudod, hogy nem érdemli meg a volt páromat, és erre sajnos a volt párom is rájön majd. De akkor már hiába.

2019. szept. 3. 13:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem azt mondtam,hogy nincs ilyen ember...vagy te meg még páran,,csak meg kell találni..én a tapasztalatomat irtam fentebb..
2019. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Tuti passziv vagy. Igaz? Vidéki? Hány éves? Nekem több, mint 10 éve van valakim de kb 3 év után megbeszéltük hogy kalandozhatunk mert a fialzágunkat nem kapjuk vissza viszont bízunk a kapcsolatunkban annyira hogy tudjuk senki nem veszi el a másikat... Ezzel arra akarok utalni hogy lehet érdemes ezt az utat járni. Egyébként nekem csak normális barátaim vannak akik nem akartak sose lecsapni a pasimra pedig bejön nekik is :) Lehet rossz a barátiköröd ha ezt nem tiszteli.
2019. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Várj, akkor most 10 éve vagytok együtt és abból 7 éve nyitott kapcsolatban? Akkor ez most miben különbözik egy egyszerű lakótársi viszonytól? Gondolom együtt éltek. Vagy akkor hogy kell ezt elképzelni?

Mondjuk a "normális barátaid" gondolom azért "nem akartak sose lecsapni a pasimra" mert nyitott kapcsolatban kb mindent megkaphatnak anélkül is. Főleg ha még "be is jön nekik is :)". Persze ez is csak feltételezés.

Én inkább olyan vagyok mint a kérdező. Nekem csak a párom van és nem vágyom másra. Remélem nem fogok ugyan úgy járni mint Ő...

2019. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok, kizárólag aktív voltam mindig, késő harmincas.

Párjaim pedig közép huszonéves passzívok voltak.

De nekem a nyitott kapcsolat az nem kapcsolat, nem eszem közös tányérból senkivel. Főleg olyannal nem, mint ez a hódító pasi, aki be is vallotta, hogy orgiákon vett részt, főleg szexet keresett eddig, csak éppen szűretni nem hajlandó magát....Minő érdekes, igaz?

Erre írtam, hogy még megbánhatja a volt párom, de akkor késő lesz ...

2019. szept. 3. 15:01
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Együttérzésem. Kevesen vagyunk, akik még hiszünk normális kapcsolatban. Igaz, engem is úgy dobott el a párom 4 év szoros szerelmi kapcsolat után, mint egy darab rongyot, mai napig nem tudom hova tenni, és feldolgozni, de hát majd az élet igazolja, jó döntés volt-e részéről. A melegek 99%-a ilyen, és a 4 év alatt, én sem tagadom, volt olyan ha láttam instán egy helyes fiút, megnéztem, meg voltak gondolataim, DE(!) itt jön a lényeg, és ez már emberi kérdéskör: a döntés, hogy kitartom a párom, és szeretem őt, és nem csapongok félre! Mert szeretem, és csak vele vagyok boldog. Úgyhogy ez nem férfi-kérdés, ez emberi kérdés, a döntés, jó emberek vagyunk-e vagy sem.

Kívánom, hogy találd meg még az életben a neked való társat! :) Úgy olvasom ki a soraidból, elég jó ember vagy hozzá. Sok sikert! :)

2019. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as válaszoló Barátom ! Legjobban a Te soraidnak örulök, meg kell mondjam. Átérzed, mivel jár egy ilyen sokk, ami egy egész életre kihathat.

Jó ember vagyok ? Igen, annak tartanak, sőt kedvesnek, humorosnak. Párom gondoskodó,érzéki társnak tartott, ezt naponta el is mondta. És mégis mi lett a vége....Úgy gondolom, kevesebb hűségesku kellene szóban, és tettben inkább a bőség...

Egyelőre ki kell ezt hevernem, nem lesz rövid idő....és ha utána lelkileg úgy állok, akkor meglátom..

De engem soha nem vonzott csak a kulső, egy izom,egy mosoly....egész embert néztem és így is szerettem bele, lehet, félreismertem....

Megtörtént. A Föld forog tovább. A könnyek is kiapadnak, de a szív , ha megreped, már sosem úgy forr össze, mint volt.....

2019. szept. 3. 15:10
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok

Nem is lehet beleszeretni abba, hogy valaki egy kicsit izmosabb, vagy jól néz ki. Én az embert szerettem meg mindig, aki volt, és utána már mindegy volt a kinézet, úgy szerettem, ahogy van. Evidens - kéne legyen mindenkinél.

Én, ha még valaha ismerkedni fogok, nyílt lapokkal játszom. Úgy szeretni már senkit nem fogok tudni, de ami még van a szívemben, azt igyekszem átadni. :P Maximum azt is összetörik, rosszabb nem lehet... ezt nekem 27 évesen kellett megélnem, nyugi :) te jobb vagy ilyen téren :D csak hogy egy kicsit humorizáljak is.

Még egyszer kitartást és sok sikert! ;)

2019. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!