Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jó ötlet osztálykiránduláson...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet osztálykiránduláson comming outolni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 22:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem felesleges.
2019. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
Szerinted ki kíváncsi rá?
2019. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
ilyen megerőltető normális válaszokat adni?
2019. szept. 3. 22:42
 4/22 anonim ***** válasza:
30%

Ez normalis válasz volt. Szerinted ki kíváncsi rá? A lőtéri kutyát nem érdekli!


Benyögöd, hogy buz! vagy. Ok. A többiek meg mondják, hogy 'én meg csajokkal szexelek!' ? Szerinted? Te kíváncsi vagy rájuk, a szexualis életükre?


Ha meg senki nem bont pezsgőt, hogy Béluska bevallotta, hogy langyos, akkor meg írod utány ide ki a kérdéseket, hogy mindenki homofób?

2019. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet, ha rosszul fogadják nehezen tudsz hazamenni.
2019. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó ötlet. Én pl. nem is tenném soha, legfeljebb a közeli barátaimnak meg a családomnak. A többi meg kit érdekel? :)
2019. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet. Nagyon nem. Mit csinálsz ha rosszul sül el? Még hazajönni sem tudsz.

Egyébként sem tartozik ország-világra. Ha nyíltan vállalod akkor előbb-utóbb úgyis megtudja mindenki. Én nem vagyok híve az ilyen nagy drámai coming outoknak. Mondd el annak aki számít a többiek meg majd megtudják vagy az sem baj, ha nem...

2019. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó ötlet így idegen helyen. Meg nem is feltétlenül érdemes ekkora tömeg előtt. Más dolog ráerőltetni mindenkire a vallomásod és más hogy pl ha szóbakerül magabiztosan beszélsz róla.
2019. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%
Ha osztálytársak lennénk, ott helyben kevernék le neked akkorát, hogy a fal adja a másikat. A lőtéri kutyát se érdekli, hogy kihez vagy mihez vonzódsz. Az sem lényeg ha Apache helikopterekkel akarsz dugni, mivel ez csak rád, és a kiszemeltedre tartozik. Pont mint a heterók esetében.
2019. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Hetero vagyok, van meleg ismerősöm. A még itteni kultúrát és tapasztalatokat nézve, ne tedd semmiképp. Osztálykirándulás egy emelkedett hangulatú, bulizós, menőzős hely, ahol mindenki az izgalmakat keresi, legkevésbé alkalmas egy nehéz magántermészeti dolgot befogadtatni, és biztosan pofára fogsz esni. Itt nem arra gondolok, hogy ott helyben kiröhögnek, mert lehet hogy nem, de akkor is kalandként emlékeznek arra, hogy az xy ott bevallotta hogy micsoda. Nem éred el vele a célod, ez mindenképp intim téma, még akkor is ha valaki megérti, nem lehet vele fesztiválozni, olyan mintha pánikrohamokról, skizofréniáról, orvosi székletátültetésről próbálnál bizalmasan beszélni miközben a többiek keverik a vodkát a spriteal és épp a legvagányabb énjükre gyúrnak az évben. Csak bizalmasan, megfelelő embernek, megfelelő alkalommal van értelme, akiről sejted hogy át is megy a lényeg.
2019. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!