Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan, aki párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki párkapcsolatban vesztette el a szüzességet?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert aggódom, ha idegennel tenném, akivel a netről ismerkedtem, van-e rá esély máshogy egyáltalán? Nehéz párkapcsolatot kialakítani, ismerkedni személyesen...

2019. szept. 10. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul szűzen mennél bele egy párkapcsolatba?hmmm ezzrl szerintem nincs semmi baj....sőt.nem könnyű párkapcsolatot kialakítani ,de hidd el szerintrm jobban jársz ha türelmesen keresgélsz mint odaadod magad egy egyéjszakásnak.hány éves vagy?ha szabad kérdeznem?
2019. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Miért is aggódsz pontosan? :o Használj óvszert.

S igen, attól, hogy a párkapcsolatban "elveszíteni" sokkal jobb, még lehet teljes szexuális életed később, ha mégsem párkapcsolatban történik meg az első. Fontos viszont, hogy meglegyen köztetek a kellő bizalom s figyeljetek maximálisan egymásra.

2019. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Amúgy #1, #2 ti hogyan veszítettétek el el?
2019. szept. 10. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Többet ér, mint neked bármelyik, már ha volt, kedves "18:14".
2019. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal jobb azzal akit szeretsz és nem egy idegennel. Valahogy az teljesen más érzés..ezt nehéz megfogalmazni. Ha valaki szeret akkor teljesen máshogy ér hozzád, sokkal jobban figyel, hogy minden jó legyen

Én az első szerelmemmel vesztettem el akivel 2 évet voltunk együtt. Utána volt 1-2 alkalmim, de teljesen más volt. Nem azt mondom, hogy rossz, de nem volt meg az a bizonyos plusz.

Olyan sokszor mondják, hogy nem kell túlgondolni az elsőt, tökmindegy, hogy kivel lesz... De szerintem ez egyáltalán nem így van, arra mindig emlékezni fogsz szóval szerintem jobb várni egy kicsit, minthogy egy idegennel csináld először.

2019. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
84%

Szerintem is jobb egy olyan személytől elvesztened a szüzességet aki szeret téged és elfogad úgy ahogy vagy, mint pl egy egyéjszakás kaland.


Én 18 voltam mikor elvesztettem párommal. Kicsit ciki volt a sztori.. Már jártunk két hete, aztán bevallottam neki hogy szűz vagyok. Ettől picit megijedt szerintem, láttam az arcán, hogy nem erre számított.. Aztán nem agyalt sokat a dolgokon, utána gyengédre vette a figurát, odafigyelt rám annál is jobban, igyekezett nem megbántani, és nem csalódást okozni. (azt azért tegyük hozzá, hogy ő idősebb mint én - pár évvel- )

Azóta is együtt vagyunk. :)


22/L

2019. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!