Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan hogy csak úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy csak úgy kíváncsiságból kipróbáltátok volna, hogy milyen a sz*pás?

Figyelt kérdés
Persze én hetero vagyok, de gondolkodtam már rajta. Kíváncsiságból kipróbálnám, hisz a csajoktól elvárjuk a sz*pást, érdekel milyen lehet valójában.

2019. szept. 18. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Tehát nem vagy hetero. És nem, nem gondolkodtam még ilyenen, mert valóban hetero vagyok.
2019. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kapcsolatban a kölcsönös orál létező jelenség, nem elvàrt.
2019. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Rossz kategóriában van a kérdés.

Már megint.

2019. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy az #1-es is leírta, hetero nem vágyik ilyenre mert nem érdekli más férfi micsodája. Akit meg érdekel az nem hetero max. biszex.
2019. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy valaki hetero még nem kell undorodnia a f7sztól. Nem azt mondta hogy végigszopná a fiúöltözőt, csak hogy vajon milyen lehet egy csajnak a szopás ha már úgyis elvárjátok tőlünk. Engem is érdekel milyen egy nyalás a pasi szemszögéből, ettől nem leszek leszbikus csak kíváncsi arra mit él át a párom. Ha meg is tenném akkor lennék az, egyelőre ez csak "együttérzés".
2019. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez minimum biszex hajlam.
2019. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk szívesen kipróbálnám, csak nincs kivel :D
2019. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dettó
2019. szept. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy heteró! Esetleg bi.A heteró pasik szinte undorodnak ezektől a gondolatoktól is.

Most csak gondolat,aztán tett,de ez nem gond.

Előbb utobb úgyis meg teszed.

Tedd meg!!

2019. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!