Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltam egy jó negyvenes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam egy jó negyvenes pasival. Életemben nem volt még ilyen jó. Azt mondta máskor is látni akar, de én nem merek ráírni sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, 19 éves és bejönnek az idősebb pasik. Jóformán csak idősebb pasi volt az életemben eddig. De csak egy alkalmas dolog volt mindig csak, nem is akartam többet. De lehet kicsit bele szerettem, és nagyon szeretnék vele lenni még sokat. De félek neki nem fogok kelleni sokáig.

2019. szept. 19. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor derül ki, ha együtt vagy vele.
2019. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Voltam vele és nagyon jó. Úgy is, hihetetlen amit művel velem. Állandóan áll, hacsak rá is gondolok. De hosszú távon kellek majd? Szeretni fog vajon?
2019. szept. 19. 13:39
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Ezt tőle kellene megkérdezned... mindenesetre, ha szexelni akarsz még párszor vele, miért ne?

Avagy: minek ugranál neki egy következő egyalkalmasnak, ha most van, aki rendesen lerendez?


Apropó, miket csinált veled? :P

2019. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok már senki mással sem lenni! Vele nagyon jó. A bagó illata, amikor közel hajol, majd amikor farkát a számba adja, és amikor bennem van. Mondjuk nagyon fáj az elején, de oltári jó, senki sem volt ilyen jó férfi még. Hoki közben is csak rá tudok gondolni és azt hiszem beleszerettem. De nagyon félek, hogy nem fogok neki kelleni sokáig.
2019. szept. 19. 13:53
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem keresed, akkor talán többet nem szexeltek.

Ha keresed, akkor még legalább párszor.

Szóval, miért parázol? :)

2019. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Meg soha sem volt pasim. Félek, hogy nem fogok kelleni többet neki.
2019. szept. 19. 14:48
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Én hetero nő vagyok.Egy kérdésem lenne:te élvezted az együttlétet?
2019. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nem keresed, ha nem beszéltek, akkor nem fogod megtudni, hogy akarja-e a folytatást, hogy meddig tervezi veled a kapcsolatát, hogy neki mi az elképzelése!
2019. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon jó pasi, nagyon jó is vele, soha mással nem lennék. Csak rettegek, hogy nem komolyan mondta azt, hogy máskor is látni akar és nem maradhatok mellette.
2019. szept. 19. 15:30
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Harmadszor is leírom:

Keresd! És tőle kérdezd! :)

2019. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!