Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy mondjam el neki? 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? 3 éve vagyunk együtt, jegyben. Feleségül akar venni, de én nem tudom azt elképzelni, hogy már csak ő legyen az életemben.23 L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást, de mi van ha más később megtetszik? szeretek is flörtölni férfiakkal.

Beszéltünk már a családállításról is, jelenleg tőle szeretnék gyermeket.Szeretnék esküvőt is vele jelenleg, de félek ha később megtetszik valaki, akkor meg a sok húza-vona lesz a válással.



2016. aug. 5. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Huhh, hát így ne fuss neki, ha már a váláson töröd a fejed. Várjatok még az esküvővel.
2016. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod aki igazán szereti a másikat az nem gondol ilyeneket. Nem kell neked még férjhez menni. Szerintem mondd meg neki kerek perec, hogy még élni szeretnél és akkor tisztesség vagy.
2016. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az családalapítás, nem családállítás. Utóbbi a Hellinger-féle családállítás, egészen más, mint gyereket nemzeni. :-D Ez a kapcsolat kuka.
2016. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha eleged van a közhelyes válaszokból, mondd el a srácodnak, hogy ilyen kétségeid vannak és hogy találjatok ki erre valamit együtt.
2016. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan fura. Ha most azt mondanám amit gondolok akkor sértésnek vennéd, így nem mondom ki. De ez így rémes. Ilyen szemlélettel sose házasodj meg, mert "mindig van egy nagyobb hal" ahogy Kvájgon mondaná és sosem lesz az eléggé jó, akivel lennél... :S
2016. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noren1989 ***** válasza:
91%

"Figyelj, Józsi. Még szeretném kipróbálni Ferit, Tamást, meg egy másik Józsit is. Esetleg Dorinát, ha iszunk.

Szerintem úgy lenne tisztességes, hogy most rögtön elköltözök tőled, s míg nem találsz párt, hugom, Maunika átjár hozzád minden reggel dugni."


Valami ilyesmivel esetleg beállíthatsz valamelyik nap.

26/F

2016. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg olyan nyelven, hogy megértse. Meg mondod, akkor mész hozzá, ha nem zavarja, hogy próbálgatod a pasikat a házasság alatt, mint cipőboltban a cipőket. Innentől már nem kell szakítanod. Szerintem, nem is akar feleségül venni.Probléma megoldva.
2016. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Angolul mondanám el, biztos, hogy nem sértődne meg, mert nem értené mit mondok :D
2016. aug. 5. 18:02
 9/16 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm a pasiját esküvő előtt egy nappal hagyte el, kiment külföldre.Na ez volt durva. Én sose lépnék le szó nélkül, de még mindig szeretem a párom nagyon.
2016. aug. 5. 18:05
 10/16 Noren1989 ***** válasza:
79%
Büszkék vagyunk rád, emiatt!
2016. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!