Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik, hogy van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy van olyan passzív fiú, aki nem szeret szopni, sem azt, hogy megdugják?

Figyelt kérdés
Fiatal srác azt mondja, igazán a szex sem érdekli, csak romantikus kapcsolatot keres. Összebújás, és hasonlók, szexmentesen. Jó dolog lehet ez, de picit többet nem is akarhat?

2019. szept. 21. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez az aszexualis és homoromantikus emberek leírása :) nem akar többet, elmondta ő is
2019. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, valahol nekem nagyon tetszik ez, csak mégis fura, ha az osszebújás után nincsen befejezése. Lehet nekem nem fog ez menni anélkül. :(
2019. szept. 21. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem érdekli, de nem taszítja, lehet, a kedvedért bevállal ezt-azt.
2019. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem biztosan lesz a romantikának folytatása... Nehezen tudom elképzelni, hogy a kellemes simogaás nem "fajul" el, még úgy is, ha nem az első alkalomkor... 😉😉😉
2019. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan nagyon fiatal még, talán kell neki idő a továbblépésre! :)
2019. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez rendben van, de akkor mi rajta a passzív? :D


Összességében ezt így nagyjából homoromantikusnak és aszexuálisnak lehet nevezni szerintem. ;)

2019. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagyok Én nem igényelném a szexet, de a barátom igen, így kénytelen vagyok mindent megcsinálni neki. F
2019. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Ő legalább őszinte, és fel meri vállalni az iszonyatos társadalmi nyomás ellenére a valódi érzéseit. Vagy ti komolyan azt hiszitek, hogy a négymilliárd nő + fiútündérbogár, akit soha életben nem láttatok megfordulni egyetlen izgató testű férfi után se az utcán, akit soha életben nem láttatok, hogy egy internetes 18+ kép alatt megjelent volna kommentelni, valóban azért van veletek, mert ugyanannyira szexuálisan rátok van izgulva? Meg a perverz keci disznóságaitokra? Hitegessétek csak magatokat, férfiak! Ez olyan, minthogy 1000 évig kollektíve azt hitték, csücsül fenn egy isten a felhőkön, azt nem.
2019. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mi bajod van?
2019. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezni létezik, csak nem értem miért lenne ettől passzív. Passzív az aki azt élvezi hogy dugják.
2019. szept. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!