Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 2 passzív srác tud egymásba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 passzív srác tud egymásba szeretni? Vagy egymással szexelni?

Figyelt kérdés

És 2 aktív?


Vagy mindenképp aktív és passzív fél illik össze mint heteroknál?



2019. szept. 23. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Azért vannak jó páran unik is. Vagy olyanok, akik nem teljesen unik, inkább az egyik oldalt preferálják, de ilyen helyzetben hajlandóak kipróbálni a másik oldalt. De ha két totál passzív beállítottságú srác szeret egymásba, még az sem feltétlenül gáz. Legfeljebb dugni nem fognak, csak kézzel, szájjal elégítik ki egymást.
2019. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem aki nagyon akarja az megoldja. Akinek meg csak a szex számít az talál majd magának olyat aki passzol hozzá beállítottságban és szerepben is. Nem kell túlgondolni.
2019. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem vak, szokták mondani... És gondolom az ismerkedést se ott kezdik, hogy ki hogy szokott szexelni...
2019. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem, ha szerelmes vagy teljesen mindegy. Akit szeretek azt úgy fogadom el ahogy van és úgy szeretem ahogy van, ha csak orálisan tudjuk atelni együtt az is jó.
2019. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
nem!! akkor bik vagy homok
2019. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt el tudom képzelni, hogy később tudom meg egy fiúról, hogy passzív, miután már megkedveltem, beleszerettem. Ezt akkor lenne lehetséges, ha élőben ismerjük meg egymást, nem romeón, ahol 98%-ban ez az info ki van írva. Nekem a férfias/fiús fiúk tetszenek, és egy passzív is lehet ilyen. De a szexualitás szempontjából egy aktív-passzív (alkalmazkodó uni) illik össze szerintem hosszú távon, és úgy igazán, főleg, hogy én inkább full passzív vagyok. :D
2019. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha passzív alatt a klasszikus értelemben vett nem férfias és nem férfiasan gondolkodó passzívokat érted, akkor ők úgy néznek keresztül a másik passzívon, hogy a levegő ahhoz képest vasbeton, és olyan végtelen undor, fujjogás, szánakozás, csalódottság, düh és harag fogja el őket, amikor levelezés során a másik félről kiderül, hogy nem egy ilyen vágyálmuknak megfelelő idősödő szőrösnyakú-kuglifejű bikaállat hárlidévidzonon, hanem egy másik "aranyosabb srác", hogy azt az alázást leírni nem lehet. Van ebben az országban 1, azaz egy darab olyan rendbontó beállítottságú valaki, akinek a kérdésben felvázolt felállás lenne az álma, és elvileg van még kettő valahol másik kontinensen, és akkor körbe is értél kicsinyke bolygónkon. És sokat nem túloztam sajnos.
2019. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy egy akár csak testi kapcsolat egyszerűen ilyen egysíkú lenne.

Nem csak a dugás és a szupás-verés létezik.A szexuális örömök ennél sokkal sokszínűbbek és rétezettebbek.Annyi dolgot tudsz tenni, hogy boldoggá tedd azt aki tetszik(és akkor még csak nem is szereted)

Két passzív fiú is ingerelni tudja azokat a pontjaikat, amit a legjobban élveznek.Kétvégű játékszerekkel, felváltott szerepekkel.

Ahogy két aktív fiú is meg tud hasonlókat oldani (nem feltétlenül kell hozzá az anális behatolás).Van sok játék és játékszer.

2020. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!