Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi ez amit érzek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez amit érzek?

Figyelt kérdés
A barátommal már több mint 7 éve együtt vagyunk. A kezdet nagyon jó volt, minden nap csodálatos volt amikor találkoztunk, soha sem felejtem el, és mindig elerzekenyulok amikor az első csókunra gondolok, amikor először megfogtam a kezét. Azóta eltelt ennyi idő de még mindig szeretem, viszont sokszor idegesitjuk egymást. Viszont akár hányszor arra gondolok mennyi mindent megéltünk együtt mindig elő jön bennem az érzékenység. Nyílván a kezdeti fellangolas alább hagyott, már nem olyan mint régen, sokszor úgy érzem, hogy rám unt. De tudom, hogy ő is szeret. És mindig számíthatunk a másikra. Én csak azt nem akarom, hogy megszokás legyen a kapcsolatunk. Nem tudom nélküle elképzelni az életem, egyszerűen lehetetlennek tartom. Minden kapcsolat idővel ilyen lesz?
2019. szept. 23. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen, miden kapcsolat végül így vagy úgy "ellaposodik"..mi is 6 éve vagyunk már együtt, kb ugyanezt érzem amit leírtál. Kb már nincs izgalom,ami nem baj mert vegülis biztonságot akar az ember, azt h ne érje kellemetlen meglepetés. Szerintem mind ilyen lesz egy idő után, ennek ez a rendje. Próbáljatok meg a megszokottól eltérő programokat csinálni.. mi kezdetben csak külön mentünk bulizni... majd az utóbbi időben van hogy elmentünk ketten tancolni simán, és tök jó volt, új érzés volt kicsit feldobta... és ha belegondolsz hiába sok idő 6-7-8 év, egy csomó olyan dolog van amit nem probáltatok még ki
2019. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolat több fázisra bontható, a kezdeti fellángolást, forró szenvedélyt váltja fel egy "lankásabb" rész, de ott már erős kapocs a közös élmények.

Mindazonáltal nem kell, hogy ellaposodjon, ha hagyjátok, hogy beleszürküljetek - ahogy az #1-es is leírta.

Nem rádunt, csak félsz az elvesztésétől, a kötődés megszűnésétől. Tegyél érte, hogy ne így legyen :)

2019. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha mindketten tesztek érte, a régi fellángolást vissza lehet hozni
2019. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a Kamasutrát
2019. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!