Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit élveznek a homoszexuálisok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit élveznek a homoszexuálisok az anális szexben? Kipróbáltam a barátnőmmel, megkértem hogy segédeszközzel dugjon seggbe és bazira fájt és semmi jó nem volt benne. Lehet ez inkább pszichés?

Figyelt kérdés
csak azért vetemedtem erre, mert annyian áradoztak az ánusz szexről, hogy már nagyon kíváncsi lettem. megtettük de soha többé. borzalmas volt. mi ebben a jó?
2019. szept. 23. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem (elsősorban) kíváncsiságból teszik, hanem vágynak rá, ill. a partnerre.
2019. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
psziches. mint a fetisek. valakit onmagaban izgat a tudat, h megdugjak.
2019. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, de lánnyal nekem sem lenne jó. 😁
2019. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Mekkora volt az a műbráner? :)
2019. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Attól, hogy te valamit szarul csinálsz, még nem biztos, hogy szar is. Tudom, te már elkönyvelted magadban a rossz tapasztalat miatt, hogy "na ezt soha többé még egyszer", de ha mondjuk a barátnőd csak az egyik ujját dugta volna be, és mondjuk nem húzgálja ki-be, hanem masszíroz belül, az sokkal jobb érzés lett volna. A segédeszköz előtt pedig különösen fontos a fokozatosság.


25/F

2019. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Több oka lehet, lehet óvatosabban/több síkosítóval kellett volna a barátnődnek csinálni. Egyébként ha nem vágysz valamire akkor miért csinálod? Ha nem vágysz rá, akkor az lett volna csoda, ha élvezed. Csináld inkább azt ami neked is jó - egészségetekre :)
2019. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

3-assal egyetértek.

Én sem értem mi a jó csajjal, de mondjuk kíváncsiságból ki sem próbálnám :)

Ami nem izgat, nem kell eröltetni, vannak olyan fétisek amik nekem sem jönnek be, mégsem próbálom ki, hogy másnak ez miért izgalmas.


Viszont meg amúgy, ha valaki jól csinálja, egy prosztataorgazmus sokkal jobb érzés tud lenni, mint a sima. A heteró pasik azt gondolják ez túl búzás, de ha tudnák mennyire jó érzés, ők is csinálnák.

2019. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Sikosító!!
2019. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk passzív vagyok, és élvezem az anális szexet nagyon, de szeretnék rávilágítani, hogy a melegek között rengeteg aktív is van, akik szintén nem tudják elképzelni, hogy valaki betegye nekik. Vagy ha mégis kipróbálják egyszer esetleg, akkor hozzád hasonlóan nem értik egyáltalán, hogy mi lehet benne a jó. Úgyhogy szerintem nincs abban semmi meglepő, amit írsz, az anális szexet nem kell mindenkinek egyformán élveznie. Ilyen szempontból egy aktív pasi szerintem ugyanúgy működik, mint egy heteró, hiszen arra vágyik mindig, hogy betehesse a párjának. Csak őt persze nem a női test, hanem egy másik férfi látványa izgatja fel.
2019. okt. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb dolog a világon. Legszívesebben reggeltől estig minden nap baszatnam magam. Annyira jó. Imádom csinálni.
2019. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!