Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit élveznek a homoszexuálisok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit élveznek a homoszexuálisok az anális szexben? Kipróbáltam a barátnőmmel, megkértem hogy segédeszközzel dugjon seggbe és bazira fájt és semmi jó nem volt benne. Lehet ez inkább pszichés?

Figyelt kérdés
csak azért vetemedtem erre, mert annyian áradoztak az ánusz szexről, hogy már nagyon kíváncsi lettem. megtettük de soha többé. borzalmas volt. mi ebben a jó?
2019. szept. 23. 20:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen élvezem, mikor jó mélyen benn van egy farok, ha meg ott élvez el, attól én is.
2019. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom szerintem egyszerűen lehet hogy tenyleg phiszes mert nem azert csináltad .ert vágytál rá hanem mert csak kíváncsi...

Amugy nem tudom emgem személy szerint izgat a dolog es mikor kipróbáltam nagyon jo volt bár még csak vékony kicsi műkuki volt bennem...

16f

2019. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak dildoval szoktam magam, de napi szinten csinálom. Elsősorban pszichés nálam, de az is nagyon jó ahogyan kitölt.


F32

2019. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Eper Milós ***** válasza:
100%
Először azt gondoltam, hogy a melegeknél oda-vissza megy a dugás. Hát nem tetszett, amikor viszont dugott egy srác, nem is értettem mi a jó a befogadónak. Aztán rájöttem, hogy vannak passzívak és aktívak és persze unik. Azóta csak aktíva vagyok és marhára élvezem ha bedughatom, és azt különösen élvezem, ha a partner is élvezi, nyögdécsel közben. Ha neki jó, hát akkor egymásra találtunk.
2022. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!