Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megláttam a világ legszebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megláttam a világ legszebb csodáját?

Figyelt kérdés

Együtt dolgoztam néhány hónapig egy sráccal, aki focista.. Először azt hittem hogy nagyképű meg k+cs+g.. De aztán nagyot csalódtam benne, pozitívan! Nagyon aranyos, vicces, nagyon okos, jószívű, nagyszájú, törődő, és elfogadó! Voltak kisebb dolgok amik miatt azt gondoltam hogy van benne valami. (Pl. Egyszer ő maga kezdett el arról beszélni, hogy mennyire elfogadja a melegeket, meg hogy kedveli őket.)

Na most már több mint egy év eltelt, már nem dolgozunk együtt, de viszont mostanság egyre többet gondolok rá, és azt hiszem szerelmes lettem belé. Mit kéne hogy tegyek, hogy valahogy bármi legyen, de ne legyen kellemetlen a helyzet.

Bocsánat a hosszú szövegért.

De köszönöm a választ!



2019. szept. 25. 20:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Mondd neki, hogy te is nagyon szereted a melegeket... :D (nagyooon)
2019. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Mindenféle módon igyekezz barátkozni vele.
2019. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Uhh. Ez nagyon jó ötlet lett volna, csak amikor a közelembe került mindig, még a szívem is leállt :D
2019. szept. 25. 20:25
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
A micsodáját?
2019. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mindent megtennék ezért, csak hát már egy éve nem láttam, mert másik városba ment focizni. És hát nagyon gáznak gondolom, hogy csak úgy ráírjak.
2019. szept. 25. 20:26
 6/19 A kérdező kommentje:
#4-es mármint? Minek a micsodáját?
2019. szept. 25. 20:27
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
A focista micsodáját
2019. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha arra gondoltál hogy, az miatt írtam ki a "világ legszebb csodáját' mert hogy láttam a micsodáját, akkor nem, nem láttam! Hanem az egész lénye számomra egy csoda :)
2019. szept. 25. 20:33
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem meleg vagy biszex akkor csak te fogod megszivatni saját magad ezzel a rajongással. Inkább olyan emberbe kéne ennyi energiát fordítani aki tudja viszonozni az érzéseid. De ha amúgy sem találkoztok már akkor gondolj egy merészet és hívd el randizni, mondd el neki hogy tetszik. Lehet tényleg csoda fog történni és ő is megismerne. :D
2019. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az eddigi válaszokat! Az a gond hogy iszonyú félénk vagyok. :/
2019. szept. 25. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!