Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik gondolat a helyes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik gondolat a helyes? Kialakulhat e idősebb korban a melegség?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, mostanában sokat fantáziálok pasikról.

Kb 10 éve próbálok normális nőt, összeszedni de nagyon lúzer vagyok. Pedig nem vagyok csúnya, csak egyrészt nem vagyok férfias (tehát szép a bőröm az arcom is, a szemem is, de nincs olyan ffias állam, szakállam) másrészt nem vagyok határozott sem.


Szóval A állítás: Azért fantáziálok férfiakról, mert annyira kiábrándultam a nőkből, ami igaz is lehet mert pl ilyen Zimány Linda féle nőre nem is tudnám kiverni, annyira társul már az ilyen nőkhöz egy érzés.

Érdekes az idősebb nők iránt megmaradt a vonzalom. Sokat szoktam maszturbálni miközben egy két volt tanárnőmre gondolok.


B állítás, mindig is a pasik jöttek be, de valamiért nem vallottam be magamnak. Bár nem tudom elég fura, mert akkoriban ha öltözőben láttam egy két farkat nem volt az, hogy ne nézzek oda nehogy felizguljak. Abszolút semleges érzésként eltudtam volna nézni mint akár egy doboz tejet, semmi zavaró. Most meg ha látok egy pasit úszógatyában vagy ha valakinek nagy van és domborodik oda téved a tekintetem.


Ellenben van olyan nő, akihez ha közel ülök akkor is feláll, elég egy érintés is néha. És persze volt olyan sajnos, hogy szex közben nem állt fel bizonyos nőre.

Tehát meleg nem lehetek, biszex igen...


2019. szept. 27. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem agyalj még ezen egy jópár évet, vagy évtizedet! 😁

Simán lúzer vagy. Esetleg troll csak.

2019. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a keresztneved Dani, légyszi írj rám. Bocs,, sok minden stimmel, a korod, és az egész leírás :D
2019. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ember szexualitása egész életében folyamatosan tud változni a külső hatások, ún. környezeti ingerek, ill. tapasztalatok lévén. Nagyfokú trauma is ki tudja billenteni az egyensúlyából, illetve rá tud kondicionálódni számos dologra.

Olyan dolog viszont sosem fogja vonzani aminek az alapjai teljesen hiányoztak. Egy "kőheteróból" sosem lesz meleg, ahogy egy melegből sem lehet heterot "nevelni". Úgyhogy a kérdésedre a válasz, megvoltak az alapjai valahol, aki viszont heteroként félénk az az lesz melegként is.

2019. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha lecumiználak, mindjárt tudnád hogy kire gerjedsz igazán.


32F

2019. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Eggyik sem.Ezek rossz meghatárózások.Te meg,valószinű

Bi hajlamú vagy.Gyámoltalan és ön bizalom híányos.

Ha érdekel irhatok privátba,mit tehetnél.Ez nem tartozik másra.

2019. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanígy vagyok mint te. Először olyan volt mintha a nőknél sikeres férfiakra irigykednék, de aztán átcsapott ilyen alárendelt vonzalomba. Sajnos nálam a több mint 1 évtizede tartó depresszió, szorongás, önbizalomhiány hozta elő szerintem. Én sem vagyok férfias, pedig mindig olyan akartam lenni.
2019. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!