Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kolesz melegként?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolesz melegként?

Figyelt kérdés
Meleg koleszosok, elgondolkoztatok egyetemkezdéskor, hogy inkább albérletbe mentek emiatt? Nem kényelmetlen néha koleszosnak lenni, tudják rólatok? Illetve lehet találni ott más melegeket, volt valami ilyen élményeteket vagy mindenki titkolja ezt? Köszi :)

2019. okt. 2. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Kíméld meg a lakótársaidat.
2019. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell, hogy tudják rólad? De ha mégis kiderül, akkor sincs semmi baj. Vállald föl magad, ez vagy te. Te ilyen vagy. Nem fogsz, nem tudsz, gondolom nem is akarsz mások kedvéért más lenni. Tudom, pont azért fontolgatod, hogy inkább albérlet, mert nem akarsz mások kedvéért más lenni. De nem is kell, akinek nem tetszik, annak meg az ő problémája. Ha valakinek problémája van veled az nem a te problémád, hanem az övé. Meg pl egyetemen, fősulin talán már nem divat cikizni egymást.
2019. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
A kollégiumi élet tökéletes lesz arra, hogy helyrerázd a tökeidet és kiállj magadért. Készülj fel rá, hogy az elején ki fognak közösíteni és céltábla leszel - ahogy a való életben is. Fogd fel úgy mint egy próbatételt, de ha nem akarsz konfliktusokat akkor albérlet.
2019. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha már az albérlet is szóbajöhet, feltételezem, hogy egyetemi koleszról van szó. Amíg nem valami katolikus vagy református, stb egyetemről van szó, a kutyát nem érdekli, hogy meleg vagy.


20/f (ex-koleszos egyetemista)

2019. okt. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
grindr,aztan ott látod,ha aközeledben van meleg,ám jo,mert azert spontán is lehet közös farokverés vagy bármi
2019. okt. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Két szobatársam volt eddig, egyikkel sem volt gond. Azért egyetemeken (nem is csak ebből a szempontból) hatalmas diverzitás van, kisebb eséllyel néznek ki emiatt. És amúgy rólam nem mondja meg senki, hogy meleg vagyok, meg is lepődtek, de mégsem szeretném úgy élni ott az életem, hogy kamu reakciókat kell gyártanom a "fú nézd de jó csaaaj" megnyilvánulásokra.
2019. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
30 évesen kezdtem főiskolát. Ugyan levelezős képzésen veszek részt és csak hétvégente, hosszú intenzív heteken veszem a kollégiumi szállást igénybe. Talán tényleg életem legszebb napjait és pillanatait töltöm még most is a főiskolán. Egy alkalommal egy más szakon tanuló hallgatótársammal megbeszéltem, hogy vegyünk ki egy közös szobát. Ő amúgy is vezet kocsit, kivételesen így sikerült. Nem volt köztünk semmi, de a lényeg, hogy egy izmos, sportos és hetero srácról van szó, akinek még véletlenül sem mondanám el a szitut. Egyik este boxerig leöltözött előttem a szobában, én azt hittem elájulok a szépségtől, amit láttam. Igazából a melegeknek kissé korlátozottak a lehetőségei és a vágyai, de ilyen apróság is olyan örömöt tud okozni. Természetesen jó barátok lettünk. :)
2019. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Koliban lehetőseged lesz kipróbálni jó dolgokat. Szabadabb az ember és ne félj mert egyre több a meleg pasi, pláne vannak néhányan az egyetemeken is. Tehát biztos lesz 30-40 vagy annál több meleg pasi is azon az egyetemen, ahová jársz.
2019. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

mi hárman voltunk szobában, abból az egyik srác meleg volt. nem látszott rajta, nem is sejtettük, de annyira jóban voltuk, h elmondta.

nálunk változatlanul ment minden tovább, kb. heteroként tekintettem rá és továbbra is együtt mentünk zuhanyozni is, meg simán átöltöztem előtte.

néha volt pár beszólás részünkről poénból, de a srác is poénra vette, szóval ebből se volt gond

2019. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
#9 Ez lenne a normális hozzáállás mindenki részéről.
2019. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!