Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg jobbak orálba/szopásba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobbak orálba/szopásba/torkozásba a melegek és biszexuálisok és jobban is kívánják, illetve élvezik? 23/F

Figyelt kérdés

Ma ebédszünetben leült mellém egy meleg(lehet biszex) srác, egész jól elbeszélgettünk. Miután befejeztem az aktuális mondandómat, csak nézett rám szótlanul vagy 3mp-ig és minden felvezetés nélkül megkérdezte, hogy leszophat-e. Kicsi habozással(rég nem volt már semmiben részem), visszautasítottam, mire közölte, hogy pedig élveztem volna, ő meg pláne. Nem 1x hallottam már hogy a melegek tényleg jól csinálják és jobban is élvezik. Ez hogy lehet? Még a technika oké, de a kívánás? Ezen felül érdekes mód, még meg is mozgatta a fantáziám heteroként és már kezdek ott tartani, hogy bánom is, hogy elutasítottam, mert már ott tartok, hogy kipróbálnám milyen ha egy meleg szop le.. Nem tudom mekkora rá az esély, de van valami oldal, vagy app, vagy valami lehetőség, ami tudná pótolni az elszalasztott lehetőséget? Esetleg innen valaki benne lenne?

Ha valami sértőn hangzott, akkor sry. Nem állt szándékomban, nem nagyon tudom mi sértő vagy mi esik rosszul a melegek körében.



2019. okt. 4. 01:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Grindr vagy akár itt :)
2019. okt. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Milyen idős vagy? Az életre egy dolog nagyon igaz. Ne szalasz el egyetlen pillanatot sem amikor jól érezheted magad.


A melegek, vagy bi-k azért élvezik jobban ezt a dolgot, mert ilyen az identitásuk.

Kifejezetten ez a fétisük.

2019. okt. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még nem hallottam róla. Itt hogy? Majd írnak a kérdés alá? Létezik ilyen? Mert máshogy elképzelhetetlennek tartom ezen a platformon. Bár mondjuk inkább várok itt, minthogy letöltsek egy appot, amit még be is állítok és még keresgélek is és magyarázkodok mindenkinek :| :D
2019. okt. 4. 01:46
 4/11 A kérdező kommentje:

23

Bár a címbe kicsit eltűnik ez az info, jogos.

Hát az még oké, csak annyira sokkolt a kérdés, egyáltalán nem számítottam rá. És heteroként ez jött ki belőlem hirtelen.

2019. okt. 4. 01:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól esne, és nem undorít akkor hajrá. Nem is az undortól mondtál német hanem az, hogy egy ember előtt felvállalnál olyan dolgot, ami a melegekhez köthető.
2019. okt. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát legközelebb biztos nem fog ekkora sokként érni és már legalább el tudtam nagyjából helyezni ezt a kérdést.. De nyilván eddig bele se gondoltam, hogy ilyen egyáltalán történhet, nem hogy még filózni rajta csak úgy. :/
2019. okt. 4. 02:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd magad legközelebb!Én hagytam volna.Igaz én bi vagyok.De hát senki sem tökéletes.
2019. okt. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz. Tényleg jobban élvezik, és odaadóbban csinálják. Kár volt kihagynod.
2019. okt. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
uhh felállt a fas-zom ahogy olvastam soraid,,de izgi lehetett,,én hagytam volna..e sigen,nagyon élevezettel teszik,,imadják a fas-zt..es ugy jo egy szo-pás..ha nincs jelentkezö irj :P
2019. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 jdfGabrella ***** válasza:
100%
Nem
2019. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!