Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, biszexuálisok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, biszexuálisok! Nálatok ez hogy történt?

Figyelt kérdés
Mikor volt az a pont, amikor először mondtátok ki magatoknak, hogy melegek/biszexuálisok vagytok? Minek a hatására mondtátok ki? Mit csináltatok éppen? Hogyan fogadtátok? Hány évesek voltatok?

2017. dec. 30. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem volt az a pont,még mindig kétkedek és ha tisztán gondolkodom akkor nem vagyok meleg,biszex vagyok mert mindkét nemel jol érzem magam,
2017. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Először olyan 13 évesen mondtam ki, hogy biszexuális vagyok, aztán olyan 14-15 évesen, hogy meleg vagyok, amikor egyszerűen nem éreztem azt, amit éreznem kellett volna egy adott helyzetben.


Aztán még sokáig tartott, 17 éves koromig próbáltam változni, titkolni. Egyedül éreztem magam és azt gondoltam, hogyha kiderülne, akkor minden megváltozna.

Aztán a 17. születésnapom után nehezen, de elmondtam anyukámnak, utána kb 1,5 hónap után egy barátomnak, akinek igazából nem akartam elmondani, csak többször rákérdezett és amúgy mondta, hogy tök jó, meg nincs ezzel semmi baj... Abban a szituációban, élethelyzetben ez nagyon jól esett és sokat segített. Mostmár kb 10 ember tudja és mindannyian elég jól reagáltak, nem változott semmi, sőt, sokkal őszintébb és jobb lett az összes esetben a kapcsolatom azokkal, akiknek elmondtam.

Igazából elég nehéz volt titkolni, sokat szenvedten miatta és szenvedek még most is. Éppen ezért döntök lassan úgy, hogy totál nem titkolom tovább és kimondom, mindahányszor feljön a téma.

A coming outomat nem akarom erőltetni, eddig sem erőltettem, szinte mindig valami hatás miatt (erről beszéltünk, rákérdeztek, kiderült valakiről) mondtam el a dolgot és a jövőben is így tervezem, viszont ilyenkor nem akarok hazudni, amikor a homoszexualitás a téma nem akarom megjátszani a heterot, mint ahogy akkor sem amikor a lányok merülnek fel. A kapcsolatomat sem akarom eltitkolni.

Elegem van abból, hogy félek mások véleményétől és elegem van a hazugságokból. Önmagam leszek. :)

2017. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
24-25 évesen az első olyan orál után, amikor egy férfi sz*pott le. Akkor lett tiszta a kép, hogy biszex vagyok.
2017. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

14 éves voltam, egy barátnőmmel beszéltük meg, aki szintén az volt.

Még jó 1 évig nem sikerült elfogadnom, úgy voltam vele, hogy nem érdekel, ha más nem heteró, de én az akarok lenni. De közben el-elmondtam pár embernek, akikről tudtam, hogy szintén azok, aztán még párnak, akik nem. Mindenki meglepően jól fogadta, ezért könnyebb volt nekem is elfogadni. Aztán volt coming out-tal egy rossz élményem, az kissé visszafogott, de utána meg egy kifejezetten jó, elmondtam egy nagyon jó barátomnak, akivel azóta összejöttünk.

Mivel barátom teljesen jól kezeli, így nekem is sokkal könnyebb. Néha még rossz érzés azért.

2018. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

15éves korom körül,éreztem.

17évesen amikor kölcsönös orálba bonyolodtam egy 2éjszakás kalad során,onnantól már tudtam,hogy biztos a dolog.

ott akkor "kimondtam",hogy bi vagyok.

a hatás egyértelmű:beprobálkozott a srác én pedig nem hajtottam el.

mit csináltam: a farkát szoptam.

hogy fogadtam:jól.

2018. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Megharapott egy radioaktív meleg és meleg lettem. XD
2018. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugy volt, hogy 12 voltam eletembe akkor ittam eloszor es hulyeskedtunk legjobb baratommal aztan egyszer csak lesmarolt en pedig folytattam, en igazabol konnyen elfogadtam magam eleg lazan fogom fel az ilyen dolgokat:)
2018. márc. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Már gyerekként sejtettem más vagyok mint az átlag de 19-20 éves koromig heterónak tartottam magam pedig nem volt barátnőm és a középsulis haveromról fantáziáltam. Utána azt gondoltam biszex vagyok. Úgy 25 lehettem mikoe először voltam fiúval. Utána még kellet pár kaland mire 100 %ig elfogadtam magam akkor úgy 26-27 lehettem azóta full melegnek tartom magam. És rengeteg pasival voltam, most 41 vagyok. Nekem ehhez ennyi idő kellett,a mai srácoknál ez általába jóval előbb megtörténik főleg az internet miatt.szoktam is irigyelni őket.
2018. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első orál után tisztult a kép, hogy nem csak a nuni, hanem a kuki is érdekel.
2018. márc. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Már gyerekkoromban éreztem, hogy más vagyok mint a többiek, mert mindkét nem iránt éreztem vonzalmat. 16 évesen veszítettem el a szüzességemet egy lánnyal aki onnantól fogva a barátnőm lett, majd kb 1 évvel később tök spontán szituban átéltem a szüzesség elvesztését egy hapsival. Attól a naptól kezdve tudatosult meg bennem, hogy biszex vagyok.

Hogyan fogadtam? Nem okozott semmi traumát a dolog, elfogadtam simán ahogyan a környezetem is.

2018. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!