Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nincsenek meleg valóságs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek meleg valóságshow műsorok? Miért csak hetero valóságshow-k ismerkedő műsorok vannak?

Figyelt kérdés

Volt már rengeteg ismerkedős műsor Magyarországon összeesküvők meg ami most van ez a love is land vagy mi a tököm meg rengeteg hasonló műsor ahol hetero emberek férfiak nő falják nyalják egymást stb undormányoskodnak.


De kifejezetten meleg homoszexuális ismerkedős műsor valóságshow műsor nem még hogy Magyarországon de az egész világon sincs de miért?



2019. okt. 7. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert ocsmány, ès nem való műsorban. Már megint unatkozol?
2019. okt. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 orton ***** válasza:
15%
A szexert es romantikaert nezik az emberek. Es az emberek donto tobbsege hetero.
2019. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Van, csak nem nálunk. Neten is letölthető; Fire island (gay reality) a neve.
2019. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 orton ***** válasza:
100%
Persze hogy ott van, az amerikai médiában manapság, ha bármi hetero vagy fehér, vagy ha a férfi férfi, a nő nő akkor elszabadul a pokol.
2019. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az, hogy a valóságshowkból csak a valóság hiányzik :)
2019. okt. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A briteknél van (volt?) a Naked Attraction nevű műsor, abban előfordultak melegek is.
2019. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
92%
Én meleg vagyok, de nem tudom, hogy érdekelne-e. A szex része biztosan igen. Kíváncsiságból rá is kattintanék. De szerintem egy valóság show-ba a melegek közül inkább a magamutogatós férfiatlan melegek jelentkeznének. Ők meg nem érdekelnek. Nem bírom az affektáló pasikat. Én igazi férfiakra vágyom, ezért vagyok meleg. Sok férfias meleg van, de ők általában nem mutogatják magukat.
2020. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!