Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan fogadtátok el, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan fogadtátok el, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogyan fogadjam ezt el.Megjelenésre és viselkedésre eléggé fiús,férfias vagyok, ugyanakkor a passzív szerephez vonzódom.


24/F



2019. okt. 7. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, ez minden melegnek megterhelő folyamat, kinek korábban kinek később, de abban egyet érthetünk, egyikünk sem választotta ezt az élet formát, ezt dobta a gép, ha boldog akarsz lenni, el kell fogadnod a tényeket.

Én is teljesen fiús vagyok, a megjelenés/viselkedés nem jellemzik a homoszexualitást.


Ne a környezeteddel foglalkozz, hanem azzal amit legbelül érzel, és azt tedd amit helyesnek találsz. A környezeted valójában attól boldog hogy te boldog vagy, csak ők nem érezhetik azt amit te, mindenki a saját érzései alapján ítél.

A nemi identitásod nem választhatod, viszont aközött hogy egyedül, sóvárogva élsz, vagy élvezed az életed Igen.

Hidd el, ez nem tragédia, addig a jó amíg csak ennyi problémád van az életedben. Saját gyereked valószínűleg nem lesz (nyilván vannak/lesznek lehetőségek) de nem csak az tud hasznos tagja lenni a társadalomnak aki gyereket nevel.

2019. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Hát nekem az elfogadás már ovis korban végbement (megkérdeztem az ovónőt, hogy fiúk miért nem ölelgethetnek fiúkat, mire csak annyit mondott, hogy mert csúnya és nem való. Eldöntöttem, hogy a felnőttek hülyék és csak azért is fiúkat ölelgettem)..


De szerintem elég lehet ha beszélgetsz másokkal erről. Barátokkal, esetleg anotalkon. Egész normálisakat is ki lehet fogni. 18/f

2019. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Egy olyan országban, ami felfogásilag nincs leragadva a 18. században (Magyarország), ez teljesen normális és elfogadott dolog.
2019. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező! Nekem simán ment, de nem vagyunk egyformák. Mindenkinek el kell fogadni saját magát és meg kell tanulni szeretni saját magát, olyannak amilyen. Ez a feltétele annak, hogy egy másik embert képes legyen szeretni. Neked az lenne a legjobb, ha valakivel meg tudnád beszélni a problémákat, s gondolom sok-sok kérdésed van, ami bizonytalanságot okoz. Kívánom, hogy idővel fogadd el magad és legyél boldog!
2019. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Hasznos lenne megkérdezned magadtól, hogy miért nem tudod elfogadni. Sokszor az a probléma hogy a kirekesztőbb társadalom miatt az ember úgy nő fel, hogy tele van homofób beidegződésekkel.

Ha neked is vannak ilyen ellenérzéseid a melegekkel szemben, akkor szerintem írd ki őket itt gyik-en. Lehet, hogy le fognak szólni érte néhányan de ha építőjelleggel teszed fel a kérdést, akkor lesznek normális válaszok is. Ha pedig már meg vagy győződve róla hogy a homoszexualitás sehogy sem erkölcstelen (mert hogy nem az), úgy neked is könnyebb lesz elfogadnod és kiállnod magadért.

2019. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kikerültem a szülői fennhatóság alól,nagyon könnyen ment.
2019. okt. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is sok kibeszéletlen gondolatom van, ami az évek során felgyülemlett!
2019. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!