Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Uni fiúk, ti tudnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uni fiúk, ti tudnátok egy kapcsolatban (komoly vagy baráti szexkapcsolat) csak az egyik oldalt vállalni mindig?

Figyelt kérdés

Vagy mindig kívánnátok a másik oldalt is, és így nem lenne az igazi, nem élveznétek a kapcsolatot és a szexet?

Szóval a lényegi kérdés, hogy egy uni fiúhoz inkább egy uni fiú illik csak?


2019. okt. 8. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2019. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy bizonyos mértékig lehet alkalmazkodni az új helyzethez, az új partnerhez és ki lehet térni jobban az egyik irányba, de én nem bírnám ki mindig csak az egyik oldalon. Nekem egy idő után nagyon hiányzik a másik szerep is, ha sokáig csak a másik oldalon vagyok. Az, hogy ki meddig bírja csak az egyik szerepben (hetekig, hónapokig vagy évekig) és mikor kezd el vágyni nagyon a másik szerepre is, szerintem egyénfüggő és partnerfüggő is egyben. De aki igazán uni (nem csak orálban, hanem análban is), az előbb-utóbb vágyni fog mindkét felállásra. Igazán hosszú távon én uniként unival tudok a legjobban "együttműködni".
2019. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tudnék lenni csak az egyik. Attól függ ki a partnerem
2019. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!