Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, ti mit tennétek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit tennétek ha egy ismeretlen srác megkérdezné, hogy felpróbálhatja-e a cipőtöket?

Figyelt kérdés

2019. okt. 8. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
az utcán biztos elküldeném
2019. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Megengedném, mivel cipőfétises vagyok. Bármi is legyen a célja vele, én élvezném a szitut. :D
2019. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Furán néznék rá :D

19/f

2019. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Megkérdezném, hogy van-e lábgombája, vagy bármi más problémája, ami miatt esetleg nekem káros lenne a dolog.
2019. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Mondanám hogy bocsi de nem.
2019. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Én megengedném!
2019. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Meg. Csak nem árt előtte összekötni a fűzőket, nehogy elszaladjon vele xd
2019. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Szivesen megosztom vele a lábgombámat
2019. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Cipőt, zoknit, fehérneműt, borotvát, fogkefét nem adunk kölcsön. Aki lábfetisiszta az ettől még lehet megengedi, sőt örülni is fog neki.
2019. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Azért fogkefe meg az alsó meredekebb eset. Cipővel max a zokni érintkezik. Belebüdösödni meg nem szoktam, mert én nyáron meg zárt helyiségben nem hordok cipőt, max azt a húsz percet, amikor biciklin vagy buszon ülök...


Nekem nincs pont cipőfétisem, de értem az efféle dolgok működését. Számomra ez aranyos dolognak tűnik, ehhez képest a normálisnak kikiáltott szexuális elfoglaltságok százszor gyomorforgatóbbak. Ha ez az öröme, hát legyen boldog, de lehet, hogy én is kérnék valamit cserébe.


Mondjuk, ha egy nem túl bizalomgerjesztő fószer jönne oda hozzám ilyen kéréssel gyorsan elhajtanám, egy szimpatikusabb srácnál esetleg szóba jöhetne a dolog. De azért váltanánk előtte jó pár mondatot, hogy mégis mi a bánatot akar, annyira azért nem könnyű velem dűlőre jutni mindenféle elém toppanó vadidegeneknek...

2019. okt. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!